Лікарі функціональної діагностики в мікрорайоні Вітряні гори

Лікар Кардіолог, Терапевт, Лікар функціональної діагностики Капталан Андрій  Михайлович на Doc.ua
Андрій Михайлович – кандидат наук, заслужений лікар України. Спеціалізується на кардіології, терапії, проведенні функціональної діагностики. Лікар лікує такі захворювання, як: ішемічна хвороба серця, вроджені вади серця набуті вади серця, порушення ритму серця, гіпертонічне захворювання, ожиріння, метаболічний синдром.
Лікар Лікар функціональної діагностики Попєнашкіна Галина Олександрівна на Doc.ua
Галина Олександрівна лікар вищої категорії з досвідом роботи понад 50 років. Спеціалізується на проведенні функціональної діагностики.
Лікар Лікар функціональної діагностики Мартиненко Тетяна Дмитрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на функціональній діагностиці. Спеціаліст встановлює ступінь порушення функції різних органів і фізіологічних систем організму на основі вимірювання фізичних, хімічних або інших об'єктивних показників
Лікар Лікар функціональної діагностики Вітренко Надія Пилипівна на Doc.ua
Лікар Лікар функціональної діагностики Кобзар Наталія Іванівна на Doc.ua
Лікар Лікар функціональної діагностики Бобер Наталія Борисівна на Doc.ua
Лікар Лікар функціональної діагностики Модзелевська Наталія Борисівна на Doc.ua
Лікар Лікар функціональної діагностики Неділько  Катерина  Володимирівна на Doc.ua
Катерина Володимирівна лікар функціональної діагностики з досвідом роботи більше 26-ти років.
Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Котікова Олександра Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на функціональній діагностиці та ультразвуковій діагностиці. Проводить ехокардіографію, УЗД (доплерографію) судин голови, шиї, верхніх і нижніх кінцівок