Андрологи в мікрорайоні Святошин

Лікар Андролог, Уролог Смірнов Олексій Леонідович на Doc.ua
4.7
Консультація від490 грн
Лікар займається лікуванням та діагностикою пацієнтів урологічного профілю, виконує УЗД. Має досвід в роботі з пацієнтами в амбулаторних і стаціонарних умовах, здійснює виїзні консультації на дому. Проводить своєчасну діагностику (включаючи УЗД) і лікування урологічних хвороб консервативними та оперативними методами.
Лікар Андролог, Репродуктолог, Сексолог, Сексопатолог, УЗД-фахівець, Уролог Малишкін Дмитро Ігорович на Doc.ua
Консультація
Я, Малишкін Дмитро Ігорович, уролог-андролог, лікар вищої категорії. Працюю з 2003 року. Консультую пацієнтів віком від 18 років. Як лікар- сексопатолог працюю з 2013 року та можу консультувати пацієнтів рiзного віку з відповідних питань. Спеціалізуюся переважно з питань андрології, репродуктології та сексопатології. Маю 10-рiчний досвiд роботи у медичних центрах репродуктології як лiкар- андролог та сексопатолог. Проводжу ОНЛАЙН- КОНСУЛЬТАЦІЇ (WhatsApp, Telegram, Viber). Напередодні консультацiï ми погоджуємо час проведення, необхiднiсть вiдео- пiдтримки, пацiєнт надсилає всі наявні актуальні результати аналізів та висновків додаткових досліджень. З кожним пацієнтом проводжу докладну консультацію тривалiстю близько 60 хвилин, в ходi якої з'ясовую, яка саме проблема у даного пацiєнта, пояснюю ïï можливi причини та розвиток. Потiм ми разом виробляємо алгоритм-тактику обстеження та лікування (якщо це необхідно). Пiсля завершення консультацiï надаю докладний друкований висновок (консультацію – інструкцію) в електронному вигляді. Основні захворювання, лікуванням яких я займаюся: чоловіче безпліддя; передчасна еякуляція; еректильна дисфункція; зниження статевого потягу (лібідо); «стертий оргазм». Діагностика та корекція андрогенного дефіциту у чоловіків (чоловічий клімакс); лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом; лікування порушення сечовипускання: прискорене сечовипускання, утруднене сечовипускання,болiсне сечовипускання.
Лікар Андролог, Венеролог Опанасенко Юрій Степанович на Doc.ua
Консультація від650 грн
Займається виявленням, лікуванням простатиту, безпліддя, аденоми, порушення еректильної функції. Спеціалізується на позбавленні пацієнтів від венерологічних захворювань.
Лікар Андролог, Уролог, Хірург Бугрименко Дмитро Віталійович на Doc.ua
Консультація від650 грн
Лікар-уролог першої категорії, займається лікуванням чоловічого безпліддя, сечокам'яної хвороби, порушень сечовипускання. У сферу професійних інтересів входить лікування андрологічних порушень, запальних процесів сечостатевої системи чоловіків і сечовивідної системи у жінок.