Педіатри в мікрорайоні Поділ

Лікар Педіатр Михайлюк  Катерина  Вячеславівна на Doc.ua
Консультація від900 грн
Катерина В'ячеславівна спеціалізується на профілактиці та лікуванні захворювань у дітей від 0 до 18 років. Здійснює патронаж новонароджених, консультації з вигодовування та харчування. Проводить вакцинацію згідно з календарем щеплень та рекомендованим щепленням, при необхідності складає індивідуальний графік вакцинації. Лікар лікує хвороби дихальної системи, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Поліщук Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог і педіатр, досвідчений фахівець зі спостереження діток з порушеннями в травній системі, інфекційними патологіями, запаленнями слизової рота, бронхолегеневі захворювання та їх ускладнення. Лікар консультує батьків з дітьми раннього віку з питань вигодовування, турботи і розвитку. Також проводить профілактичну вакцинацію.
Лікар Педіатр Гайдучак Олександр Миколайович на Doc.ua
Педіатр діагностує і лікує соматичні та інфекційні патології у дітей раннього та старшого віку на амбулаторному етапі. Зокрема, спеціалізується на лікуванні таких захворювань, як: вроджені та набуті вади серця, порушення серцевого ритму і провідності, вегетативна дисфункція, артеріальна гіпо- та гіпертензія, запальні захворювання суглобів, захворювання сполучної тканини. Організовує вакцино-профілактику інфекційних захворювань у дітей. Проводить планування профілактичних щеплень, веде спостереження за новонародженими дітьми на педіатричній дільниці. Дає комплексну оцінку стану здоров'я дитини. Надає невідкладну допомогу на догоспітальному етапі
Лікар Педіатр Полещук Ольга Юріївна на Doc.ua
Ольга Юріївна спеціалізується на наданні невідкладної допомоги дітям, патронажі новонароджених і дітей першого року життя. Лікар проводить профілактичні огляди дітей до року, здійснює підтримку грудного вигодовування, введення прикорму за віком, огляди для школи і дитячого садка. Працювала в швидкої допомоги в складі педіатричної бригади. Має другу вищу освіту за фахом - психологія
Лікар Алерголог, Педіатр Батечко  Оксана  Ярославівна на Doc.ua
Оксана Ярославівна педіатр та дитячий алерголог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні інфекційно-запальних захворювань у дітей а також алергій
Лікар Педіатр Павличенко Ганна Романівна на Doc.ua
Анна Романівна веде прийом дітей від народження до 18 років. Проводить профілактику і лікування сезонних захворювань, алергії, захворювань травної, дихальної та сечовидільної системи, первинну діагностику імунодифіциту і аутоімунних захворювань, психосоматичних проблем у дітей і підлітків. Консультує з питань правильного догляду за дітьми, їх вигодовування і вакцинації.