Ендоскопісти в мікрорайоні Оболонь

Лікар Проктолог, Хірург, Ендоскопіст  Посохов Дмитро Миколайович на Doc.ua
Консультація від850 грн
Лікар Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Жовніренко Дмитро  Олександрович на Doc.ua
Консультація від685 грн
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як геморой, анальні тріщини, анальні поліпи, періанальні утворення, тромбози періанальних вузлів, сторонні тіла прямої кишки, гострі парапроктити, хронічні парапроктити (анальні свищі), грижі будь-яких локалізу ), пухлини кишечника та прямої кишки, ректальні кровотечі.
Лікар Ендоскопіст Поляков В'ячеслав Михайлович на Doc.ua
Лікар-ендоскопіст вищої категорії, за 20 років професійної діяльності провів близько 50 тисяч ендоскопічних досліджень. Володіє технікою проведення бронхоскопії, колоноскопії, видалення (ендоскопічного) пухлин шлунка, стравоходу і товстого кишечника, склеротерапії вен стравоходу і ін.
Лікар Хірург, Ендоскопіст Мясоєдов Генадій Анатольевич на Doc.ua
Спеціалізується на оперативному лікуванні гнійно запальних процесів м'яких тканин у дорослих, доброякісних новоутворень різних локалізацій, операціях проктологічного профілю та судинної хірургії. Виконує фіброгастродуоденоскопію і ректороманоскопію. Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю
Лікар Ендоскопіст Александров Олександр Ігорович на Doc.ua
Лікар вищої кваліфікаційної категорії проводить такі процедури як: езофагогастродуоденоскопія, ендоскопічна внутрішньошлункова pH-метрія, біопсія стравоходу і шлунка, колоноскопія.
Лікар Ендоскопіст Леонов Олександр Миколайович на Doc.ua
Лікар-ендоскопіст. Проводить такі процедури як: езофагогастродуоденоскопія, езофагогастроскопія, ендоскопічна внутрижелудочная pH-метрія, біопсія стравоходу і шлунка, колоноскопія.
Лікар Ендоскопіст Сіренко Марія Володимирівна на Doc.ua
Лікар вищої кваліфікаційної категорії проводить такі процедури як: езофагогастродуоденоскопія, езофагогастроскопія, ендоскопічна внутрішньошлункова pH-метрія, біопсія стравоходу і шлунка
Лікар Ендоскопіст Врублевська Олена Олегівна на Doc.ua
Лікар вищої категорії. Олена Олегівна проводить ендоскопічні дослідження. Володіє методиками проведення езофагогастродуоденоскопії, езофагогастроскопії, біопсії стравоходу і шлунка.
Лікар Ендоскопіст Гузько Олена Григорівна на Doc.ua
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Проводить такі процедури як: езофагогастродуоденоскопія, езофагогастроскопія, ендоскопічна внутрішньошлункова pH-метрія, біопсія стравоходу і шлунка.
Лікар Ендоскопіст Міхно Віктор Трофимович на Doc.ua
Віктор Трохимович є досвідченим ендоскопістом, він займається проведенням ендоскопічних досліджень понад 25 років. Доктор Михно спеціалізується на проведенні колоноскопії, капсульної ендоскопії тонкого кишечника, бронхоскопії, езофагогастродуоденоскопіі.