Офтальмологи в мікрорайоні Нижній Печерськ

Лікар Офтальмолог Лисенко Михайло Григорович на Doc.ua
Консультація від300 грн
Михайло Григорович спеціалізується на терапії хвороб очей, патологій, що супроводжуються зниженням гостроти зору, інфекційних захворювань зорового органу і т.д. Проводить катарактальну хірургію, мікрохірургію глаукоми, лікування патологій рогівки, керопластику.
Лікар Офтальмолог Буяновська Леся Анатоліївна на Doc.ua
Лікар Буяновська Л.А. є кваліфікованим фахівцем в офтальмологічній практиці, які займаються підбором окулярів і контактних лінз для корекції таких порушення зору, як гіперметропія, міопія і т.д.
Лікар Офтальмолог Федотова Світлана Геннадіївна на Doc.ua
Світлана Геннадіївна займається проблемами зору в дитячому віці, включаючи ретинопатії у новонароджених, дакріоцистит, порушення рефракції. Авторству Світлани Геннадіївна належить кілька наукових статей, які зачіпають проблематику раннього виявлення ретинопатії у дітей і лікування міопії гіпотензивними препаратами.
Лікар Офтальмолог Марюхнич Надія Володимирівна на Doc.ua
Офтальмолог лікує запальні захворювання переднього відрізка ока (запалення придаткового апарату очей, кон'юнктивіти різної етіології, іридоцикліти), аномалії рефракції, захворювання кришталика, пресбіопію, діабетичну ретинопатію, дистрофічні захворювання сітківки, хронічні судинні захворювання сітківки та зорового нерва
Лікар Офтальмолог Cабадаха Оксана Валеріївна на Doc.ua
Оптометрія, офтальмологія, контактна корекція зору - спеціалізація даного лікаря. Оксана Валеріївна проводить підбір прогресивних лінз, м'яких контактних лінз. Здійснює інструментальне дослідження ока.
Лікар Офтальмолог Мартиненко Юлія Віталіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Працює з пацієнтами з далекозорістю, короткозорістю і ін. Даний фахівець здійснює підбір прогресивних лінз, м'яких контактних лінз.