Терапевти на метро Золоті ворота

Лікар Гастроентеролог, Терапевт, УЗД-фахівець Дяченко Наталія Валентинівна на Doc.ua
Консультація від750 грн
Лікар-гастроентеролог, терапевт, УЗД-фахівець. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань, таких як: гастрит, ерозивний гастродуоденіт, виразкова хвороба шлунка, дисбіоз кишечника, холецистит, панкреатит, коліт, ожиріння, ГРЗ, риніт, анемія та ін. Проводить УЗД органів черевної порожнини, еластографію, ЕКГ. Дітей приймає як лікар УЗД.
Лікар Терапевт Паніотова Люсі на Doc.ua
Консультація від800 грн
Займається профілактикою, діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань серцево-судинної системи, дихальної системи, шлунково-кишкового тракту, хвороб сечовидільної системи, ендокринної системи.
Лікар Анестезіолог, Терапевт Гайдаренко Тетяна  Анатоліївна на Doc.ua
Консультація від880 грн
Медицина для мене - це безперервний розвиток та рух вперед, можливість постійно дізнаватись щось нове, допомагати тим, хто дійсно того потребує.
Лікар Дерматолог, Терапевт Жук Олег Борисович на Doc.ua
Консультація від800 грн
Лікар-терапевт, дерматолог. Веде спостереження і лікування пацієнтів із захворюваннями внутрішніх органів і хворобами шкірних покривів.
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Терапевт Чальцева Олександра Дмитрівна на Doc.ua
4.0
Консультація від1700 грн
Чому я працюю лікарем? Здоров'я людини - це справжній скарб, і моя задача як лікаря цей скарб зберегти та примножити. Ніщо не робить мій день краще ніж щасливі очі людини, якій я допомогла
Лікар Терапевт Савченко Наталія Ігорівна на Doc.ua
Консультація від880 грн
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Лікар Терапевт Потравна Діана Ярославівна на Doc.ua
Консультація від880 грн
Чому я працюю лікарем? Відчуваю безмежно приємні емоції, коли мої знання і вміння у сфері медицини допомогли людині.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Собченко Марія Ярославівна на Doc.ua
Консультація від880 грн
Лікар-терапевт надає професійну допомогу пацієнтам з хворобами шлунково-кишкового тракту, верхніх дихальних шляхів, сечовидільної системи. Також діагностує і лікує патології серцево-судинної системи (гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця). Складає індивідуальний графік імунопрофілактики та проводить вакцинацію
Лікар Терапевт  Сковронська Анна В'ячеславівна на Doc.ua
Лікар проводить загальне терапевтичне лікування захворювань серцево-судинної, травної, респіраторної, сечовидільної систем
Лікар Терапевт, Ендокринолог Голенок Вікторія Валеріївна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог, терапевт займається виявленням та лікуванням хвороб внутрішніх органів, дихальних шляхів, алергічних проявів. Спеціалізується на лікуванні патологій щитовидної залози, порушень роботи наднирників і гіпофіза, гормональні збої. Підбирає комплексну терапію
Показати ще 4 Лікаріautorenew