Педіатри на метро Сирець

Лікар Педіатр Держук  Інна  Олександрівна на Doc.ua
4.5
Консультація від990 грн
Інна Олександрівна – лікар педіатр. Проводить консультативний прийом дітей віком від 0 до 18 років. Спеціалізується на профілактиці, діагностиці, лікуванні різних захворювань у дітей, а саме патології органів дихальної, ЛОР-органів, сечової, травної системи, інфекційних патологій, алергічних захворювань. Також лікар проводить консультування щодо догляду, згодовування дітей, планової та сезонної вакцинації.
Лікар Педіатр, Уролог, Хірург Юдін  Олег  Іванович на Doc.ua
Консультація від850 грн
Олег Іванович проводить консультації дітей із хірургічною та урологічною патологією будь-якої складності, оперативні втручання при більшості дитячих хірургічних захворювань.
Лікар Педіатр Наголюк Ольга Сергіївна на Doc.ua
Консультація від680 грн
Наголюк Ольга –лікар-педіатр та консультантка з питань грудного вигодовування. Більше 5 років турбується про здоров’я ваших малюків, має досвід роботи з рідкісними захворюваннями, оскільки працювала в НДСЛ Охматдит. Індивідуальний підхід і чуйність до кожного малюка – основа в роботі.
Лікар Педіатр, УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Ігнатова Тетяна Борисівна на Doc.ua
Тетяна Борисівна спеціалізується на проведенні функціональної діагностики у дітей: електрокардіографії, добового моніторування артеріального тиску.
Лікар Педіатр Яременко Ірина Павлівна на Doc.ua
Лікар-педіатр займається консультуванням по грудному вигодовуванню, по прикорму, складає індивідуальний графік вакцинації. З метою діагностики та лікування захворювань у дітей проводить такі процедури, як аускультація, перкусія, пальпація, отоскопія, промивання сірчаних пробок. Лікує риніт, фарингіт, ларингіт, трахеїт, бронхіт, пневмонію
Лікар Педіатр Руднєва  Жанна Анатоліївна на Doc.ua
Жанна Анатоліївна, лікар педіат. Здійснює консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Спеціалізується на лікуванні респіраторних захворювань, загострень будь-яких хвороб, захворювань шлунково-кишкового тракту та ін.
Лікар Педіатр Самофал Юлія Євгеніївна на Doc.ua
Лікар проводить профілактичні огляди дітей від 0 до 18 років, надає консультації з харчування дітей та підлітків від 0 до 18; консультує з питань грудного вигодовування. Допомагає в складанні індивідуальних графіків вакцинації, крім того проводить профілактичні щеплення. Лікує основний спектр захворювань у дітей
Лікар Педіатр Галета  Катерина Сергіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар педіатр займається лікуванням дітей від народження. Веде часто хворіючих дітей, дітей з хронічною алергопатологією, астмою, хронічним бронхітом та ін. Також Катерина Сергіївна є фахівцем зі специфічної імунотерапії і використання спелеотерапії в пульмонології.
Лікар Педіатр, Неонатолог Ящук  Ірина  Олексіївна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику так лікування дитячих захворювань, вакцинацію. Консультує з грудного вигодовування, видає довідки.