4.5
Лікар Педіатр Держук  Інна  Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Держук Інна Олександрівна

Інна Олександрівна – лікар педіатр. Проводить консультативний прийом дітей віком від 0 до 18 років. Спеціалізується на профілактиці, діагностиці, лікуванні різних захворювань у дітей, а саме патології органів дихальної, ЛОР-органів, сечової, травної системи, інфекційних патологій, алергічних захворювань. Також лікар проводить консультування щодо догляду, згодовування дітей, планової та сезонної вакцинації.
4.5

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Зоряна 04 Травень 2024
Лікар нам дуже сподобався, візит пройшов прекрасно. Дякуємо.
Направлено до клініки
Злата 26 Березень 2024
Ми не отримали результат від онлайн консультації з лікарем. Консультація онлайн тривала сім хвилин, я озвучила лікарю що ми вже приймали, лікар сказала продовжували приймати те саме. Нічого інформативного, щоб допомогло моїй дитині, від лікаря ми не почули. Така консультація не коштує стільки
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Поліна 07 Листопад 2023
Сподобалось усе. Дуже хороша лікарка,  кваліфікована  у своїй справі, відповіла на усі запитання, була уважна, виписала дієве лікування.
Артур 16 Вересень 2023
Лікар уважний, професійний