Харків

Стоматологи на метро Площа Конституції

Лікар Стоматолог Дорошенко Дмитро Володимирович на Doc.ua
Консультація
Лікар-стоматолог, працює в області терапевтичної та ортопедичної стоматології, проводить лікування найбільш поширених захворювань зубів і ротової порожнини (карієс, зубний камінь, глосит, гінгівіт, пародонтоз, пародонтит та ін.).
Лікар Стоматолог Насанкіна Олена Іванівна на Doc.ua
Головний лікар «Вівастом», фахівець в області ортопедичного лікування. Займається діагностикою та профілактикою дефектів зубного ряду і відновленням втрачених зубів. Величезний досвід дозволяє успішно використовувати сучасні методики, технології і матеріали, завдяки яким, зубний ряд відновлюється швидко і ефективно.
Лікар Стоматолог Давидюк Карина Костянтинівна на Doc.ua
Карина Костянтинівна - дорослий і дитячий стоматолог-терапевт. Проводить професійну гігієну порожнини рота, дає консультації пацієнтам, лікує карієс і всі види його ускладнення, займається лікуванням пародонту методом «Вектор-терапія».
Лікар Ортодонт, Стоматолог Насанкіна Катерина Сергіївна на Doc.ua
Стоматолог-ортодонт, фахівець в області загальної стоматології. В її сферу діяльності входить виправлення патологій прикусу, зубних рядів, окремих зубів із застосуванням знімних апаратів, лікування брекет-системами. Займається лікуванням як дорослих, так і дітей. Є фахівцем з художньої реставрації та відновленню анатомічної форми зубів.
Лікар Стоматолог Єрошенко Сергій Сергійович на Doc.ua
Сергій Сергійович - стоматолог-хірург першої категорії. Спеціалізується на діагностуванні та лікуванні захворювань зубів, пошкодженнях органів порожнини рота і щелепно-лицевої зони. У своїй роботі використовує оперативні та хірургічні методи. Проводить амбулаторні операції з видалення зубів будь-якої категорії складності. Працює в «Вівастом» з першого дня її заснування.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Ковнер Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортодонт, працює в сфері терапевтичної, хірургічної та ортопедичної стоматології, проводить виправлення прикусу і інших дефектів за допомогою кап, пластинок, брекетів і ін.
Лікар Стоматолог Кіт Ольга Ярославівна на Doc.ua
Володіє різними методами ендодонтичного і терапевтичного лікування карієсу і його ускладнень, а також інших захворювань. Займається естетичної реставрацією зубів.
Лікар Стоматолог Пропіснова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна - стоматолог декількох напрямків: ортопед вищої категорії, лікар-стоматолог загального прийому I категорії, а також имплантолог. Поєднує великий спектр послуг, процедур, серед яких діагностика, профілактика захворювань, а так само консультація і подальше призначення лабораторних процедур. Займається протезуванням та імплантацією зубів.
Лікар Стоматолог Зубко Віктор Миколайович на Doc.ua
Стоматолог-терапевт першої категорії, фахівець в області загальної стоматології. У його профіль входять: діагностика, лікування та спостереження різних стоматологічних захворювань таких, як хвороби ясен, кореневих каналів, постановка коронок, пломбування зубів, установка мостів.
Лікар Стоматолог Шеєнко Тамара Михайлівна на Doc.ua
Стоматолог-ортопед і терапевт першої категорії, фахівець в області загальної стоматології. Надає широкий спектр стоматологічних послуг від діагностики і профілактики всього зубного ряду до виготовлення протезів для заміни відсутніх зубів. Здійснює пломбування зубів, видалення запаленого нерва, відновлення форми зубів і втраченої білизни, застосовуючи високотехнологічне обладнання та матеріали.
Показати ще 1 Лікаріautorenew