Харків

Логопеди в районах Слобідський

Лікар Логопед, Сурдолог Дереповська Людмила Вікторівна на Doc.ua
Працює з дітьми і дорослими зі зниженим рівнем слухового сприйняття, алалією, афазією, загальним недорозвиненням мови, затримкою психо-мовного розвитку, порушенням звуковимови, аутистичним спектром, раннім дитячим аутизмом, дисграфією (порушення письма), дислексією (порушення читання), дискалькулією (порушення рахункових операцій).
Лікар Логопед Коваль Ірина Григорівна на Doc.ua
Керівник Центру розвитку і корекції мови Ірини Коваль «Lalio», працює з клієнтами, які мають такі порушення: дефекти звуковимови, загальне недорозвинення мови, затримку психомовного розвитку, фонетико-фонематичні недорозвинення мови, а також порушення темпу ритмічної організації мовлення.
Лікар Логопед Гармаш Олена Ігорівна на Doc.ua
Працює з дорослими і дітьми, що мають різні порушення мови: алалія, афазія, загальне недорозвинення мови, дислалію, дислексію, дисграфію, дизартрію, фонетико-фонематичні недорозвинення мови, ринолалії. А також, працює з дітьми, у яких діагностовано синдром Дауна.
Лікар Логопед Зибіна Інеса Віталіївна на Doc.ua
Займається з дітьми із загальним недорозвиненням мови, фонетико-фонематичні недорозвиненням мови, дизартрією, дислалією, алалією. Працює з дорослими і дітьми з прискореним або уповільненим темпом мови, з порушенням звуковимови.
Лікар Логопед Сах Наталія Юріївна на Doc.ua
Займається з дітьми з алалією, загальним недорозвиненням мови, дизартрією, дисграфією, фонетико-фонематичним недорозвиненням мови, порушенням граматичної будови мови, порушенням темпу мови у дітей і дорослих, ринолалією, порушенням звуковимови у дорослих і дітей.
Лікар Логопед Коваленко Наталія Миколаївна на Doc.ua
Дефектолог, працює з дітьми з порушенням звуковимови, аутистичним спектром, раннім дитячим аутизмом, дисграфією (порушення письма), дислексією (порушення читання), діскалькулілею (порушення рахункових операцій). Приймає дорослих пацієнтів з афазією, порушенням звуковимови, а також з порушенням темпу ритмічної організації мовлення.
Лікар Логопед  Гофман Олена Сергіївна на Doc.ua
Займається з дітьми, у яких діагностовано загальне недорозвинення мови, недорозвинення мови (фонетико-фонематичні), дисграфія, дизартрія, ринолалія, дислалія. Надає корекційну допомогу дорослим/дітям з порушенням темпу мови, а також з порушеннями звуковимови.
Лікар Логопед Браташ Катерина Володимирівна на Doc.ua
Займається з дітьми дошкільного/шкільного віку, у яких спостерігається недорозвинення мови, дислалія, затримка в психо-мовленнєвому розвитку, порушення темпу ритмічної організації мовлення, а також фонетико-фонематичні недорозвинення мови.
Лікар Логопед Єньшина Альона Юріївна на Doc.ua
Працює з дітьми дошкільного і шкільного віку із загальним недорозвиненням мови, дислалією, фонетико-фонематичним недорозвиненням мови, з затримкою психо-мовного розвитку, порушеннями темпу ритмічної організації мовлення, дисграфією і дислексією. А також з дітьми дошкільного віку зі зниженим рівнем слухового сприйняття, аутістичним спектром і синдромом Дауна.