Дніпро

Сторінка 3: Дитячі УЗД-фахівці в Дніпрі

Лікар УЗД-фахівець Данченко Ольга Андріївна на Doc.ua
Дитячий і дорослий лікар УЗД, має вищу лікарську категорію, професійна спеціалізація - виконання УЗД внутрішніх органів і систем, ендокринних залоз, м'яких тканин, зняття нейросонограми у дітей.
Лікар УЗД-фахівець Анохіна Наталія Григорівна на Doc.ua
Дитячий і дорослий лікар УЗД, лікар вищої категорії, професійна спеціалізація - морфологічна і функціональна діагностика (ультразвукова), серцево-судинної системи та інших внутрішніх структур людини.
Лікар УЗД-фахівець Павлова Лоліта Григорівна на Doc.ua
УЗД-фахівець, лікар вищої категорії, проводить дослідження внутрішніх органів дорослих і дітей з 3-х років (лімфатичних вузлів, молочної залози, щитовидної залози), а також ректальне дослідження передміхурової залози.
Лікар УЗД-фахівець Дараган Олександр  Іванович на Doc.ua
Олександр Іванович – лікар УЗД діагност. Проводить діагностику патології органів черевної порожнини, сечовидільної системи, передміхурової залози та органів мошонки, ультразвукове дослідження щитовидної, молочної та слинних залоз, лімфатичних вузлів та м'яких тканин. Виконує ехокардіографію для виявлення патології серця, дуплексне сканування брахіоцефальних судин (судин голови та шиї), судин верхніх та нижніх кінцівок, черевної аорти та її гілок.
Лікар УЗД-фахівець Варун Світлана Євгенівна на Doc.ua
Дитячий сонолог спеціалізується на проведенні нейросонографії, УЗД органів черевної порожнини, сечовидільної системи, щитовидної залози, нирок і надниркових залоз, м'яких тканин
Лікар УЗД-фахівець Голембйовська Оксана Ярославівна на Doc.ua
Лікар проводить всі види ультразвукових досліджень організму: органів черевної порожнини, сечовидільної системи, залоз, м'яких тканин та ін. Виконує УЗД для дорослих і дітей з 3 років. Є учасником Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики.
Лікар УЗД-фахівець Яковченко Ірина Ігорівна на Doc.ua
Дитячий лікар УЗД, має першу лікарську категорію, область професійної діяльності включає - ультразвуковий скринінг стану роботи органів і систем дитини, залоз, що виробляють гормони (щитовидна, вилочкова і ін.), нейросонографію.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Марданов  Ренат  Асадович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Фахівець з питань діагностики та лікування проблем гінекологічного характеру. Лікує запальні захворювання, гормональні порушення, інфекції, що передаються статевим шляхом та інші патології в галузі гінекології. Також, Ренат Асадович займається веденням нормальних та патологічних пологів.
Лікар УЗД-фахівець Рєзнік Лариса Миколаївна на Doc.ua
Консультація
Лікар ультразвукової діагностики спеціалізується на проведенні УЗД органів малого таза (абдомінального і трансвагінального), черевної порожнини, нирок і надниркових залоз, простати з абдомінальним доступом, щитовидної залози, а також дуплексного сканування судин нижніх кінцівок, шиї, черевної аорти та її гілок