Дніпро

Сторінка 2: Дитячі Нефрологи в Дніпрі

Лікар Нефролог Потапова Олена Миколаївна на Doc.ua
Лікар нефролог першої кваліфікаційної категорії, проводить ведення дітей з хронічними і вродженими патологіями нирок, лікує сечокам'яну хворобу, амілоїдоз, вроджені аномалії сечової системи і багато іншого.
Лікар Нефролог Федько Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Лікар нефролог (дитячий) першої категорії, успішно бореться з такими захворюваннями, як пієлонефрит, цистит, енурез, ниркова недостатність, уретрит, вроджені аномалії сечової системи і т.д. Проводить уретроскопію, цистоскопію, урофлоуметрію і інші процедури, спрямовані діагностувати захворювання сечової системи для проведення їх лікування.
Здорове поколение на ж / м Тополя
Запорізьке шосе, 38на карті
Шевченківський
Лікар Нефролог Мінакова Вікторія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-нефролог спеціалізується на лікуванні таких захворювань, як: нефрит, нефроптоз, лікарське ураження нирок, хронічна ниркова недостатність, ренальний нецукровий діабет, полікістоз нирок, новоутворення нирок та ін.
Лікар Нефролог Медведцька Олена Володимирівна на Doc.ua
Лікар-нефролог займається діагностикою та лікуванням хвороб нирок у дітей. Спеціалізується на терапії запальних процесів та інфекцій. Надає послуги консультації, проводить профілактичні огляди. Практикує консервативні методи лікування пієлонефриту. Спостерігає хронічно хворих пацієнтів. Також веде спостереження за післяопераційними хворими нефрологічного профілю.