Дніпро

Сторінка 2: Дитячі Масажисти в Дніпрі

Лікар Масажист Ткач Ярослава Геннадіївна на Doc.ua
Дитячий масажист вищої категорії, має великий досвід як масажист, що спеціалізується на роботі з дітьми грудничкового віку. Володіє такими техніками, як масаж, лікувальна фізкультура і динамічна гімнастика.
Лікар Масажист Рибіна Марина Станіславівна на Doc.ua
Масажист, спеціалізується на проведенні всіх видів масажу, включаючи шіацу-масаж, кріо масаж, каліфорнійський масаж, косметичний масаж. Працює з дорослими, а також дітьми від трьох місяців.
Лікар Масажист Дорошевич Альона Олександрівна на Doc.ua
Олена Олександрівна працює з дорослими пацієнтами та дітьми, проводить м'язово-структурний хіромасаж, загальний масаж, комплексну фізичну реабілітацію пацієнтів з хронічними захворюваннями, гемолімфодренаж. Лікує міозити, артрити, целюліт, надає допомогу при спортивній травмі.
Лікар Масажист Чернишенко Валентина Іванівна на Doc.ua
Валентина Іванівна є профільним дитячим масажистом, виконує весь спектр масажу для дітей різного віку, ефективно пом'якшує больові синдроми після травм, коригує поставу.
Лікар Масажист Карплюк Віталій Петрович на Doc.ua
Масажист, який володіє такими методиками, як масаж загальний (для дорослих і дітей), масаж і ЛФК (методика Сандакова) для ДЦП для лікування больових синдромів, затримки в мовному і психічному розвитку, хвороб периферичної нервової системи, порушень сну, порушення уваги, пам'яті і ін.
Лікар Масажист, Педіатр Пономаренко Олександр Сергійович на Doc.ua
Олександр Сергійович лікар педіатр і масажист. Проводить масаж діткам від народження при гіпертонусі, кривошиї, загальнозміцнюючий масаж і парафінотерапію.