Житомир
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Мамолог, Хірург Мартинюк  Тетяна  Миколаївна на Doc.ua
4.2

Мартинюк Тетяна Миколаївна

Консультація від600 грн
Тетяна Миколаївна - лікар хірург–мамолог вищої категорії. Спеціалізується на клінічній діагностиці та лікуванні дисгормональних станів молочних залоз. Тетяна Миколаївна лікує запальні захворювання молочних залоз (мастит, лактостаз, фурункул, запальний інфільтрат, бешиха), травматичні ушкодження (забій,гематома), фіброзно-кістозні зміни молочних залоз, виділення із сосків, гінекомастію, тощо.
4.2
Відгуків
Освіта
  • 1994 р. закінчила лікувальний факультет Чернівецького Державного медичного інституту
  • 1994-1997 рр. проходила інтернатуру за спеціальністю лікар хірург на базі Житомирської ТМО N 2
Курси
  • 1997-2001 рр. працювала лікарем комбустіологом в опіковому відділенні ЖОЛ ім.В.Ф. Гербачевського
  • З 2001 р. по теперішній час лікар хірург–мамолог в Житомирському обласному медичному консультативно-діагностичному центрі
  • В 2002, 2006, 2011, 2015, 2020 рр. проходила курси підвищення кваліфікації та в 2011 році отримала вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю хірургія
  • 2001 р. Київська ДАУП спеціалізація з нутріціології і медичного менеджмента, тренінг – курс «Валеологічні аспекти діагностики здоров’я»
  • 2013 р. тематичне удосконалення на базі Донецького національного медичного університету «Діагностика, лікування і профілактика захворювань молочних залоз»
  • 2018 р. тематичне удосконалення на базі Харьківської медичної академії післядипломної освіти «Ендокринологія в акушерстві та гінекології». Участь в науково-практичних конференціях та семінарах
  • 2013 р. науковий симпозіум «Репродуктивне здоров’я жінки в XXI столітті, молочна залоза в зоні особливої уваги» (м.Київ)
  • 2015 р. науково-практична конференція «Сучасні досягнення профілактики та терапії раку грудної залози» (м.Київ)
  • 2015 р. науково-практичний семінар «Симфонія гармонів в організмі жінки» (м.Київ)
  • 2016 р. школа сучасної мамографії (м. Львів)
  • 2017 р. науково-практична школа семінар «Захворювання молочних залоз –від виявлення до лікування» (м.Київ)
  • 2018 р. науково-практичний семінар «Мистецтво підтримки здоров’я жінки» (м.Трускавець)
  • 2018 р школа-семінар «Гармонія гормонів основа здоров’я жінки (м.Київ)
  • 2018 р. VI Міжнародна Українська мамологічна конференція (м.Київ)
  • 2018 р. Національна науково-практична конференція «Молочна залоза в міждисциплінарному аспекті» (м.Київ)
  • 2019 р. авторський майстер-класс. Мамологія від А до Я (м.Київ)
  • 2019 р. науково-практичний семінар «Мистецтво підтримки здоров’я жінки» (м.Трускавець)
  • 2019 р. науково-практична конференція «Сучасні підходи до лікування раку грудної залози» (м.Київ)
  • 2019 р. науково-практична конференція з міжнародною участю «Жінка та гормональні ритми її здоров’я» (м.Київ)
  • 2019 р. школа цифрових технологій « Комплексна променева діагностика раку молочної залози» ( м.Тячів)
  • 2020 р. науково-практична конференція «Мистецтво підтримки здоров’я жінки» (м.Київ)
  • 2020 р. науково-практична конференція «Гармонія гормонів – основа репродуктивного здоров’я жінки» із фаховою мамологічною школою (м.Київ онлайн)
  • 2020 р. фахова мамологічна школа «Діагностично-лікувальні стратегії менеджменту раку грудної залози:від міжнародних протоколів до персоніфікованої тактики» (м.Київ онлайн)
  • 2020 р. науково-практичний семінар «Здоров’я молочних залоз. Про менеджмент кіст молочних залоз. Про виділення із сосків у жінок» (м.Київ онлайн)
  • 2020 р. науково-практичний симпозіум «Жінка XXI – століття: про молочну залозу на чистоту…» (м.Київ онлайн)
  • 2020 р. науково-практична конференція із фаховим онкомамологічним майстер-класом на тему «Сучасні тенденції в діагностиці та лікуванні раку грудних залоз» (м.Київ онлайн)
  • 2021 р. науково-практичний семінар «Найпоширеніші клінічні ситуації з патології молочних залоз в практиці лікаря» (м.Київ онлайн)
  • 2021 р. науково-практичний семінар «Проліферативна патологія молочних залоз: передбачити, лікувати, попередити» (м.Київ онлайн)
  • 2021 р. науково-практична конференція з міжнародною участю «V Міжнародний конгрес «Інноваційні технології вгінекології, мамології та естетичній медицині»» (м.Київ онлайн)
  • 2021 р. науково-практичний семінар «Молочна залоза в зоні особливого ризику» (м.Київ онлайн)
  • 2021 р. науково-практичний семінар BREAST CANCER «Діагностично-лікувальна тактика передракових станів» (м.Київ онлайн)
  • 2022 р. VII Міжнародний конгресс «Інноваційні технології в гінекології, мамології та естетичній медицині» (м.Київ онлайн)
Лікування захворювань
  • Мастит
  • Гінекомастія
  • Мастопатія (Фіброзно-кістозна хвороба молочної залози)
  • Галакторея
Послуги
  • Консультативний прийом
  • Клінічна діагностика та лікування дисгормональних станів молочних залоз
  • Лікування запальних захворювань молочних залоз (мастит, лактостаз, фурункул, запальний інфільтрат, бешиха), травматичних ушкоджень ( забій,гематома), фіброзно-кістозних змін молочних залоз, виділень із сосків, гінекомастії.

Всі лікарі Житомир