Запоріжжя
Лікар Стоматолог Задесенець Марія Миколаївна на Doc.ua

Задесенець Марія Миколаївна

Марія Миколаївна проводить необхідні профілактичні, терапевтичні, ортопедичні процедури. Займається діагностикою та лікуванням захворювань ротової порожнини, щелепних патологій

Освіта

• Дніпропетровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини за фахом «Стоматологія» (2009)
  • Інтернатура Запорізької медичної академії післядипломної освіти за спеціальністю «Загальна стоматологія» (2011)

Курси

• Семінар «Протезування повними коронками» (2010)
  • Міжнародний симпозіум Квінтесенції, Москва (2010)
  • Отримала другу спеціалізацію - «Ортопедична стоматологія» (2013)
  • 2-я Кримська науково-практична конференція «Сучасний погляд на проблеми надійної і прогнозованою обтурації системи кореневих каналів» (2013)
  • Семінари «Ендодонтія за правилами-1: зламані інструменти, мікродоступ», «Ендодонтія по правілам- 2: Тонкощі і секрети», «Ендодонтія по правілам- 3: Мистецтво інструментації» (2013)
  • Семінари-тренінги на тему:«Взаємодія лікаря стоматолога з пацієнтом на платному прийомі »і« Клієнтоорієнтований сервіс в медицині. Лояльний пацієнт. Конфліктологія» (2013)
  • «Азбука ручного скейлінга»,«Безпека і точність анестезії. Невідкладні стани» (2014)

Виконувані процедури

• Лікування зубів
  • Відбілювання зубів

Перевірені відгуки про лікаря

4 Відгуки
Тетяна 10 Лютий 2024
Візит пройшов приємно, ввічливо, у дуже гарній атмосфері. Відповіді лікаря були дуже вичерпні. Лікар надала дуже багато корисної інформації. Обслуговування було на найвищому рівні.
Дмитро 08 Лютий 2024
Все сподобалося на візиті. Лікар хороший, все чудово пройшло.
Анна 16 Вересень 2023
Лікар дуже хороша, гарно все пояснила, мені було все зрозуміло. Прийом сподобався
Ольга 11 Грудень 2021

Всі лікарі Запоріжжя