Запоріжжя
Лікар Офтальмолог Мінько  Дар'я  Михайлівна на Doc.ua

Мінько Дар'я Михайлівна

Консультація від190 грн
Дар'я Михайлівна спеціалізується на офтальмології. Займається діагностикою та лікуванням запальних, алергічних захворювань переднього та заднього відрізка ока, наданням невідкладної медичної допомоги при травмах, опіках, сторонніх тілах органа зору. Також лікар проводить офтальмоскопію, біомікроскопію, тонометрію, периметрію, а-сканування та в-сканування (ультразвукове дослідження ока) та інше.
Відгуків
Освіта
  • 2013-2019 рр. – Запорізький державний медичний університет, факультет «Лікувальна справа»
  • 2019- 2021 рр. – інтернатура на базі кафедри очних хвороб ЗМАПО
Курси
  • 20-21.05.2021 р. – науково-практична конференція “Філатовські читання-2021”, м.Одеса
  • 01-05.11.2021 р. – цикл тематичного удосконалення «Вибір ітраокулярної корекції» на базі кафедри очних хвороб ЗМАПО, м.Запоріжжя
  • 10.06.2022 р. – фахова школа «Гостра втрата зору» на базі кафедри очних хвороб ЗМАПО, м.Запоріжжя
  • 26.10-01.11.2022 р. – цикл тематичного удосконалення «Очна поверхня» на базі кафедри очних хвороб ЗМАПО, м.Запоріжжя
Послуги
  • діагностика та лікування запальних, алергічних захворювань переднього та заднього відрізка ока
  • офтальмоскопія
  • біомікроскопія
  • тонометрія
  • периметрія
  • авторефрактометрія
  • пахіметрія
  • кетатотопографія
  • а-сканування та в-сканування (ультразвукове дослідження ока)
  • надання невідкладної медичної допомоги при травмах, опіках, сторонніх тілах органа зору

Всі лікарі Запоріжжя