Вінниця
Лікар Гастроентеролог Антонець Валентина Андріївна на Doc.ua

Антонець Валентина Андріївна

Лікар спеціалізується на гастроентерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології органів шлунково-кишкового тракту
  • Аспірантура з педіатрії (кафедра дитячих хвороб) Вінницького Національного медуніверситету ім. М.Пирогова (2006)
  • Кандидат медичних наук із педіатрії (2007)
  • Асистент кафедри педіатрії 1-й лікар-педіатр (за сумісництвом) торакального відділення Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні (2006-2013)

Освіта

• Вінницький Національний медичний університет імені М.Пирогова за спеціальністю «Лікарська справа» (2002)
  • Інтернатура на базі Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні та магістратуру з педіатрії на базі Вінницького Національного медуніверситету ім. М.Пирогова (2003)

Курси

• Присвоєна вища категорія з педіатрії (2015)

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Огляд
  • Первинна діагностика
  • Підбір схеми лікування

Перевірені відгуки про лікаря

5 Відгуки
Михайло 09 Січень 2024
Візит сподобався - призначила додаткові аналізи, та й взагалі відчувається, що лікар професійна.
Дар'я 28 Грудень 2023
Дуже хороший спеціаліст, видно що дуже багато практики, хороший лікар і людина. Нічого зайвого не призначив, все по справі. Лікар сподобався, на другий раз прийдемо ще, якщо треба буде
Софія 05 Жовтень 2023
Маргарита 03 Жовтень 2023
Михайло 19 Вересень 2023
Лікар дуже компетентна, розумна, ввічлива. Мені сподобалось. Консультацією залишилась задоволена

Всі лікарі Вінниця