Вінниця
Лікар Невролог Шандрук  Світлана  Миколаївна на Doc.ua

Шандрук Світлана Миколаївна

Світлана Миколаївна дитячий лікар невролог. Надає допомогу дітям з перманентним головним болем, енурезом, заїканням, наявним онімінням в кінцівках, руховими порушеннями, нервовими тиками, та ін.

Освіта

• Випускниця Вінницького національного медичного університету імені М.Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа» (2000)
  • Пройшла інтернатуру за спеціальністю «Неврологія» нам базі Вінницької обласної психоневрологічної лікарні ім. О. Ющенка (2000-2001)

Курси

• Пройшла курси тематичного удосконалення по дитячий неврології на базі кафедри дитячої неврології Харківського державного медичного університету; курси тематичного удосконалення на базі Київської медичної академії післядипломної освіти лікарів ім. П.Шупика (2020)

Участь в асоціаціях

• Являється членом Української протиепілептичної ліги

Перевірені відгуки про лікаря

12 Відгуки
Марія 16 Квітень 2024
Має хороший, уважний підхід, дуже гарно проконсультувала - надала доступно інформацію, добре про все що турбувало розповіла. Красно дякую лікарці!
Руслан 16 Квітень 2024
Ми дуже задоволені прийомом у цієї лікарки, дякуємо.
Тимофій 30 Березень 2024
Візит пройшов дуже добре. Чудовий лікар, хороший фахівець. Нам дуже сподобався цей лікар.
Роман 13 Лютий 2024
Візит пройшов дуже гарно, усе сподобалось.
Вадим 12 Грудень 2023
Дуже приємна людина, компетентний лікар. Лікар знайшла підхід до дитини, привернула дитину до себе, склались тільки приємні враження

Всі лікарі Вінниця