Вінниця
Лікар Невролог Параджанова  Світлана  Яківна на Doc.ua

Відгуки про Параджанова Світлана Яківна

Світлана Яківна кваліфікований лікар невролог. Надає допомогу при різних судинних хворобах, інсультах, інфарктах, при всіх захворюваннях хребта, що дають ускладнення нервової системи: радикуліти, плексити тощо, при парезах, паралічах, порушеннях чуттєвості, хронічних больових синдромах, що тривають понад три місяці, при хворобах на церебральний параліч, дегенеративних захворюваннях.

Перевірені відгуки про лікаря 25 відгуків

Антоніна 08 Квітень 2024
Лікар призначила правильне лікування, прийом сподобався, задоволені візитом до лікаря
Михайло 04 Квітень 2024
Візит сподобався. Пройшло все прекрасно. Лікар надав хорошу консультацію.
Ірина 04 Квітень 2024
Дуже сподобався даний спеціаліст. Все пройшло добре.
Віталіна 02 Квітень 2024
Враження від спілкування з лікаркою позитивні, дякую.
Тетяна 26 Березень 2024
Консультація у лікаря мене повністю задовольнила, лікар відповідає всім вимогам.
Сніжана 08 Лютий 2024
Лікарка дуже багато розпитувала, цікавилась. Лікарка дуже хороша людина, розважлива, розумна. Я мріяла саме до неї потрапити на візит.
Валентина 06 Лютий 2024
Дуже граний лікар. Мені сподобалося на візиті. Лікар приймає дуже гарно і  ставиться до пацієнтів дуже добре.
Олена 26 Грудень 2023
 Все сподобалось.
Юлія 11 Грудень 2023
Дуже задоволена прийомом лікаря. Буде повторний візит через два місяці до цього лікаря.
Олена 07 Грудень 2023
Дуже грамотна лікарка, уважно подивилася, зробила гарне призначення. Вчора одразу купили прописані ліки й ввечері укололи, вранці вже відчуваюсь набагато краще!
1 2 3

Всі лікарі Вінниця