Вінниця
Лікар Кардіолог Вітюк Ольга Вікторівна на Doc.ua

Вітюк Ольга Вікторівна

Лікар спеціалізується на кардіології. Проводить консультативний прийом, вимірювання артеріального тиску; запис і розшифровку ЕКГ; підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: аритмія серця, артеріальна гіпертензія, атеросклероз, вегетосудинна дистонія, інфаркт міокарда, ішемічна хвороба
  • Є постійним учасником профільних конференцій і семінарів
  • Брала участь в міжнародних клінічних дослідженнях
  • Визнана «Людиною року» в номінації Працівник охорони здоров'я (2014 року)

Співавтор статей:

• «Оцінка ефективності та безпеки Берліприлу у пацієнтів з артеріальною гіпертензією в амбулаторній практиці»
  • Журнал «Здоров'я України» №7 (2013)
  • «Ефективність розувастатину у пацієнтів з ішемічною хворобою серця: результати відкритого проспективного дослідження «Чисті судини» Журнал «Здоров'я України» №1 (2015)
  • «Лікування пацієнтів з ішемічною хворобою серця та артеріальною гіпертензією: результати дослідження ПРЕСТОЛ Український кардіологічний журнал №1 (2019)
  • Була занесена на дошку пошани Вінницької області «Праця і перемога Вінничани» (2013)

Освіта

• Вінницький медичний університет ім. М. І. Пирогова (1991)

Курси

• Курси підвищення  кваліфікації (2002)
  • Атестація з категорії кардіологія (2017)

Участь в асоціаціях

Петро 28 Жовтень 2022
Михайло 13 Вересень 2022
Татьяна 11 Липень 2022
Петр 17 Січень 2022
Визитом остался доволен - было достаточно комфортно, Ольга Викторовна, дала мне всё на что я рассчитывал, в случае, если в будущем снова понадобится консультация, то скорее всего, это будет Витюк Ольга Викторовна. Рекомендую.

Всі лікарі Вінниця