Лікар Психотерапевт, Психіатр, Психолог Денесюк Наталія Валеріївна на Doc.ua

Денесюк Наталія Валеріївна

Лікар вищої категорії
27 років досвіду
Дорослі
Наталія Валеріївна, маючи величезний стаж роботи, спеціалізується на лікуванні психо-неврологічних захворювань, а також допомоги при алко-, наркозалежності. Має наукові патенти, публікації у фахових виданнях, є автором ряду бізнес-тренінгів. 22 роки пропрацювала в психоневрологічній лікарні імені А.І. Ющенко у відділенні гострих психозів.
Євромед
Засновник медичного центру
Князей Кориатовичей,118на карті
Ленінський
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 21 Травень Нд 22 Травень Пн 23 Травень keyboard_arrow_right
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Спеціалізація «психотерапія» на базі Львівського національного мед. університету імені Данила Галицького;
  • п'ятирічний міжнародний проект з групової психотерапії напрямок «Психодрама»;
  • Інститут соціальних досліджень  та психокорекції «Юнгіанська пісочна терапія»;
  • сертификація по NLP practik.

/r/n

• Член Української асоціації психіатрів;
  • Член Української спілки психотерапевтів

/r/n

• діагностика розладів;
  • дифдіагностика психічних розладів;
  • психофармакотерапія психічних розладів;
  • психокорекція;
  • психотерапія індивідуальна і групова.

Освіта

• 1995 г — Винницкий национальный медицинский университет имени Н.И. Пирогова;
  • интернатура на базе Винницкого национального медицинкого университета имени Н.И. Пирогова по специальности «психиатрия».

Курси

• п'ятирічний міжнародний проект з групової психотерапії напрямок «Психодрама»;
  • сертификація по NLP practik.

Участь в асоціаціях

• Член Української асоціації психіатрів;
  • Член Української спілки психотерапевтів

Виконувані процедури

• діагностика розладів;
  • дифдіагностика психічних розладів;
  • психофармакотерапія психічних розладів;
  • психокорекція;
  • психотерапія індивідуальна і групова.

Перевірені відгуки про лікаря

125 Відгуки
Екатерина 04 Жовтень 2021
Все было хорошо. Единственное, врач настаивает на продолжении лечения в клинике. Делает саморекламу. Я не знаю, хорошо это или плохо. Но в принципе, все прошло нормально.
Леся 05 Серпень 2021
Лікар дуже добре мене вислухав, зрозумів мою ситуацію, пояснив що зі мною і що потрібно робити. Лікар дуже добре та зрозумінням до мене поставився
Юлия 14 Липень 2021
Доктор очень все развернуто рассказывала, интересовалась и по факту мне разъяснила. Визит прошел хорошо
Федір 04 Травень 2021
Дуже хороший лікар, зрозумів ситуацію. Можна сказати що відразу після візиту стало краще.
Ірина 28 Грудень 2020
Прийом для мене був абсолютно комфортний. Це був мій перший прийом, перший мій досвід. Прийомом задоволена.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Вінниця