Вінниця
Лікар Невролог Москаленко Дмитро Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Москаленко Дмитро Миколайович

Консультація від490 грн
Дмитро Миколайович - заслужений лікар України вищої кваліфікації. Займається діагностикою та лікуванням больових синдромів, посттравматичних наслідків черепно-мозкових травм, полінейропатій, вегетативних розладів та інших патологій в області неврології. Проводить прийом дорослих і дітей від 16 років
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 328 відгуків

Євген 17 Вересень 2024
Мене візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, планую повторне звернення, дякую.
Ірина 06 Вересень 2024
Дуже уважний лікар, зміг допомогти, надав рекомендації. Візитом залишилась задоволеною.
30 Серпень 2024
Наталія 27 Серпень 2024
Хороший, порядний лікар. Ретельно оглянув, максимально зрозумінням поставився до моєї ситуації та перенаправив в іншу клініку, не ставить будь-яких діагнозів, не намагається що не будь призначити, відноситься дуже обережно та відповідально до пацієнта. Дуже задоволені візитом.
Наталія 26 Серпень 2024
Лікар дуже мені подобається як спеціаліст. Часто звертаюся до цього лікаря за допомогою, якщо виникає така треба. Лікар дійсно добре знає свою справу.
Ірина 24 Липень 2024
Дуже хороший лікар, я задоволена що потрапила до нього.
Дмитро 09 Липень 2024
Первинний прийом сподобався, поки проходжу обстеження, планую звертатися і надалі, дякую.
Вячеслав 09 Липень 2024
Лікар мені сподобався, я прийомом дуже задоволений, дякую.
Женя 06 Липень 2024
Направлено до клініки
Богдан 28 Травень 2024
На мою думку, лікар не дуже кваліфікований спеціаліст. Візитом я залишився не задоволений.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Вінниця