Вінниця
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Хмільовий Дмитро Андрійович на Doc.ua

Хмільовий Дмитро Андрійович

Лікар вищої категорії, висококваліфікований фахівець, який проводить як консультації, так і оперативне лікування на базі медичного центру "Моє здоров'я".

Освіта

• В 1999 р. - закінчив Вінницький державний медичний університет ім. М. І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 1999-2001 рр. - пройшов інтернатуру за спеціальність « хірургія» у Вінницькому державному медичному університеті
  • ім. М. І. Пирогова

Курси

• 2006р.- пройшов курси по судинній хірургії у Вінницькому національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова
  • 2007р. – курси стажування та інформації по лапароскопії на базі ВОКЛ ім.. М.І Пирогова
  • 2008 р. - - цикл тематичного удосконалення «Можливості лапароскопічної хірургії. Сьогодні і завтра» на базі Тернопільського державного медичного університету ім.. І.Я Горбачевського
  • 2015р. - отримав вищу кваліфікаційну категорію з хірургії у Вінницькому національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова
  • 2017 р. - отримав додаткову спеціальність «Організація та управління охороною здоров'я» у Вінницькому державному медичному університеті ім. М. І. Пирогова
  • 2017р.- отримав додаткову спеціальність «Ультразвукова діагностика» у Вінницькому державному медичному університеті ім. М. І. Пирогова
  • 2017 р. - проходив стажування в клініках лікувальних установ Європейського Союзу в Польщі, Італії та Австрії «Управління медичними установами в країнах Європейського Союзу»
  • 2018 р. - пройшов курси «Мамологія» у Вінницькому обласному клінічному онкологічному диспансері
  • 2018р. - отримав додаткову спеціальність «Дерматоскопія в діагностиці передракових станів та злоякісних новотворів шкіри» у вінницькому державному медичному університеті ім. М. І. Пирогова
  • 2018р. - пройшов курси підвищення кваліфікації «Хірургічна флебологія» у Вінницькому державному медичному університеті ім. М. І. Пирогова
  • 2019р.- практичний курс «Лапароскопічна хірургія гриж», м.Афіни, Греція
  • 2019 р. – пройшов практичний курс «Лапароскопічна герніологія»

Перевірені відгуки про лікаря

7 Відгуки
Марія 06 Травень 2024
Доктор очень приятная, профессиональная, общаться с доктором было очень приятно
Катерина 28 Лютий 2024
Все було чудово, мені все сподобалося. Лікар дуже гарний, дуже гарно прийняв мене, дуже гарне обслуговування. Лікар дав гарні поради що робити з моєю проблемою, я всім  задоволена
Олександр 20 Грудень 2023
Дуже граний спеціаліст, прийняв дуже гарно, все як має бути. Мені сподобалось.
Світлана 08 Вересень 2023
Направлено до клініки
Наталья 05 Липень 2023
Візитом залишилася задоволена, планую піти ще.

Всі лікарі Вінниця