Ужгород
Лікар Кардіолог Петриган Віта Іванівна на Doc.ua

Петриган Віта Іванівна

Консультація від450 грн
Віта Іванівна - лікар-кардіолог, володіє сучасними методиками діагностики та лікування серцево-судинних захворювань і успішно застосовує їх у щоденній практиці. Виконує УЗД серця (ехокардіографію), добове моніторування ЕКГ по Холтеру і ДМАТ для дослідження серцево-судинної системи.
Відгуків
Освіта
  • НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ імені П.Л. ШУПИКА, Кафедра кардіології
  • Назва циклу ТУ "Еходоплерографія серця і магістральних судин (початковий курс)"
Курси
  • Майстер-клас «Менеджмент пацієнта після ГКС - мультидисциплінарний підхід у вторинній профілактиці та кардіореабілітації. Обговорення клінічного випадку у формідискусії» (On-line)15/12/2022 НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ГО “АСОЦІАЦІЯ КАРДІОРЕАБІЛІТАЦІЇ УКРАЇНИ”
  • Сертифікат за участь в науково-практичнійконференції "Сучасний менеджмент терапевтичного пацієнта: підсумки 2022 року Національний медичний університет О. Богомольця ГО ”Академія внутрішньої медицини”
  • СЕРТИФІКАТ НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ГО “АСОЦІАЦІЯ КАРДІОРЕАБІЛІТАЦІЇ УКРАЇНИ”No 2022 1099 21008404 154331 Майстер-клас «Вторинна профілактика та кардіореабілітація пацієнтів після ГКС: віднаукидопрактики» (On-line)01/12/2022
  • “Невідкладністани в клінічній практиці”листопад 2022О. Богомольця ГО ”Академія внутрішньої медицини”.
Послуги
  • огляд кардіолога;
  • проведення ЕХО серця/ЕКГ.

Всі лікарі Ужгород