Тернопіль
Лікар Невролог Боронілова Вікторія Василівна на Doc.ua

Боронілова Вікторія Василівна

Консультація від 620 грн
Лікар спеціалізується на неврології. Здійснює консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання та патології неврологічного спектру. постійно вдосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Освіта
  • Тернопільський державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа» (1982)
  • Інтернатура на базі ТОККПНЛ за спеціальністю «неврологія» (1983)
Курси
  • Курси по профпатології на базі Київського НДІ гігієни праці і профзахворювання (1984)
  • Курси «Неврологія –вдосконалення» Київський інститут удосконалення лікарів (1987)
  • Навчалася в клінічній ординатурі при Тернопільському державному медичному інституті по спеціальності «нервові хвороби» (1990)
  • Курси «Рефлексотерапія» Київський інститут удосконалення лікарів (1994)
  • Лікар-невролог вищої кваліфікаційної категорії  (2000)
  • Курси «Основи медичної реабілітації та принципи її організації» НМАТО ім.Шупика (2010)
  • Тематичне удосконалення «Судинна патологія головного та спинного мозку» Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського.ННІ післядипломної освіти (2014)
  • Підвищення кваліфікації ПАЦ «Неврологія» Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського. ННІ післядипломної освіти (2014)
  • Підвищення кваліфікації «Судинна патологія головного та спинного мозку» Тернопільський національний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського МОЗ України.ННІ післядипломної освіти (2019)
Виконувані процедури
  • Консультативний прийом