Тернопіль
Лікар Інфекціоніст Вишневська Наталія Юріївна на Doc.ua

Вишневська Наталія Юріївна

Вишневська Наталія Юріївна – кандидат медичних наук, інфекціоніст найвищої кваліфікаційної категорії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, вибір схеми лікування
Відгук
Про лікаря
  • Захистила у спецраді Д 26.614.01 при Інституті епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського АМН України кандидатську дисертацію на тему: “Клініко-патогенетична оцінка структури кісткової тканини при гепатитах В і С” за спеціальністю 14.01.13 – інфекційні хвороби (2002)

• Асистент кафедри інфекційних хвороб Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського (2002)

• Нагороджена дипломом ІІ ступеня Всеукраїнської асоціації інфекціоністів «За кращу наукову роботу з клінічної інфектології» (2002)

• Загальна кількість публікацій – 130, у тому числі 45 статей у фахових виданнях, 3 патенти на корисну модель, 1 інформаційний лист. За останні 5 років опублікувала 35 наукових праць, з них 2 у міжнародних видання Scopus та Web of Science Core Collection
Освіта
  • Тернопільська державна медична академія ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа» (1999)
  • Інтернатура на базі Тернопільської міської клінічної лікарні швидкої допомоги за спеціальністю «Інфекційні хвороби» (2000)
  • Магістратура в Тернопільській державній медичній академії ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю «Інфекційні хвороби» та здобула кваліфікацію магістра медицини (2000)
  • Клінічна ординатура в Тернопільській державній медичній академії ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю «Інфекційні хвороби» (2002)
Курси
  • Учасник VІІ з’їзду інфекціоністів України, Тернопіль (2005)
  • Учасник VІІІ з’їзду інфекціоністів України, Вінниця (2010)
  • Учасник IX з’їзду інфекціоністів України, Тернопіль (2015)
  • Майстер-клас «Гепатит С в Україні: проблеми і перспективи», «Гепатит В: реалії та перспективи лікування в Україні», «Ехінококоз печінки» (2020)
Участь в асоціаціях
  • Член ГО Всеукраїнська асоціація інфекціоністів