Тернопіль
Лікар Невролог, Епілептолог Шкробот Марія Анатоліївна на Doc.ua

Шкробот Марія Анатоліївна

Марія Анатоліївна спеціалізується на лікуванні захворювань і патологій нервової системи. Займається лікуванням головного болю і мігрені, міжхребцевої грижі, наслідків закритих акціонерних черепно-мозкових травм, невриту лицьова нерва, наслідків інсультів, невралгії, розладів сну, остеохондрозу та ін.

Освіта

• Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського (2010)
  • Інтернатура за спеціальністю «Неврологія» на базі кафедри неврології, психіатрії та наркології на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського (2012)

Курси

• Курси ПАЦ «Неврологія» на базі ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського (2016)
  • Стажування в клініках, Брно (Чехія), Рига (Латвія) (2019)
  • Курси тематичного вдосконалення на тему «Запальні захворювання нервової системи» (2020)
  • Курси тематичного вдосконалення на базі Інституту нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова «Комп’ютерна ЕЕГ» (2020)

Участь в асоціаціях

• Член протиепілептичної ліги (з 2013)

Виконувані процедури

• Електроенцефалографія
  • Перевірка рефлексів
  • Оцінка стану нервової системи

Перевірені відгуки про лікаря

9 Відгуки
Наталія 10 Лютий 2024
Все що мені потрібно було, я почула.Все добре пройшло.
Юлія 29 Липень 2023
Як спеціаліст більш менш добра. Єдине що мені не сподобалось що вона мене перебивала коли я хотіла повну відповідь відати про свій діагноз, на її питання більш розгорнуто відповідь мені не давала закінчити. Це трішки мене збентежило, а інше в загалом нормально пройшло.
Надія 15 Липень 2023
Мар’яна 08 Липень 2023