Тернопіль
Лікар Невролог Колесникова Людмила Іванівна на Doc.ua

Колесникова Людмила Іванівна

Консультація від620 грн
Лікар спеціалізується на неврології. Здійснює консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання та патології неврологічного спектру. постійно вдосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Відгуків
Про лікаря
  • Нагороджена медаллю Всеукраїнського об'єднання Україна "Спаси і Сохрани" (2018)
  • Нагороджена грамотами Міністерства охорони здоров'я та Обласної ради
Освіта
  • Тернопільський державний медичний інститут, лікувальна справа (1972)
Курси
  • Курси первинної спеціалізації на базі клініки нервових хвороб Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні (1972)
  • Курси спеціалізації по невропатології на базі Київського інституту удосконалення лікарів (1976)
  • Курси тематичного удосконалення "Спадкові та демієлінізуючі захворювання нервової системи" на базі Білоруського державного інституту удосконалення лікарів (1982)
  • Курси удосконалення "Новий господарчий механізм в охороні здоров'я" на базі факультету удосконалення лікарів Першого медичного інституту ім. Сеченова (1990)
  • Курси спеціалізації на базі Тернопільської державної медичної академії "Тернопільська державна медична академія ім І.Я. Горбачевського, факультет післядипломної освіти, кафедра нервових хвороб" (2000)
  • Тематичне удосконалення "Нетрадиційна медицина в терапії і неврології, гомеопатії, нутріціології, гірудо, фітотерапії" на базі Львівського державного медичного університету (2000)
  • Призначена обласним позаштатним неврологом Управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА (2001)
  • Вдосконалення "Цикл неврології" на базі Тернопільської державної медичної академії ім. І.Я. Горбачевського, факультет післядипломної освіти (2005)
  • Вдосконалення "Цикл неврології" на базі Тернопільської державної медичної академії ім. І.Я. Горбачевського, факультет післядипломної освіти (2010)
  • Курси по вивченню "Інсомнії" (2015)
  • Вдосконалення ТУ "Захворювання периферичної нервової системи" (2019)
  • Лікар вищої категорії (1990)
  • Приймала участь в усіх науково-практичних симпозіумах по виникненню, профілактиці чинниках ризику та лікуванню неврологічних захворювань на території України (2001)
Послуги
  • Консультативний прийом