Тернопіль
Лікар Акушер-гінеколог Букшована Людмила Іванівна на Doc.ua

Букшована Людмила Іванівна

Консультація від550 грн
Людмила Іванівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань. Займається веденням вагітності, проводить кардіотокографію. Лікує молочницю, ерозію шийки матки, інфекційні захворювання сечостатевої системи, бактеріальний вагіноз, дисплазію шийки матки, кольпіт та ін.
Відгуки
Про лікаря
  • Участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю: «Кровотечі: від міфів до сучасної практики», Одеса (2012)
  • Участь в науково-практичній конференції «Код жінки, або гормональна рівновага. Як гормони впливають на наше життя» (2018)
Освіта
  • Лікувальний факультет Тернопільського державного медичного інституту імені І. Я. Горбачевського (1993)
Курси
  • Передатестаційний цикл «Гінекологія» на базі факультету післядипломної освіти Тернопільської державної медичної академії імені І. Я. Горбачевського. Присвоєна ІІ кваліфікаційну категорію (2003)
  • Передатестаційний цикл «Гінекологія» на базі факультету післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського. Присвоєно І кваліфікаційну категорію (2008)
  • Передатестаційний цикл «Гінекологія» на базі факультету післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського (2013)
  • Участь в майстер-класі «Алгоритм надання допомоги при невідкладних терапевтичних станах» (2013)
  • Участь в роботі національного циклу семінарів у форматі телемосту «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги» (2014)
  • На базі Івано-Франківського стимуляційного центру брала участь у тренінгу на тему «Серцево-легенева реанімація» (2015)
  • Майстер-клас «Надання невідкладної допомоги при ТЕЛА» (2016)
  • Передатестаційний цикл «Гінекологія» на базі факультету післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського (2018)
  • Присвоєно Вищу атестаційну категорію (2018)
  • Участь в майстер-класі «Патологія шийки матки» (2019)
  • Участь в майстер-класі «Невідкладна допомога при тромбоемболіях» (2019)
  • Приймала участь у роботі навчального циклу семінарів у форматі телемосту «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги», Київ (2019)
  • Участь у роботі навчального циклу семінарів «Здоров’я жінки у 21 столітті», Хмельницький (2019)
  • Участь в тренінг-програмі «Патологія шийки матки та проблеми гомеостазу в оперативній гінекології», Тернопіль (2019)
Послуги
  • Консультативний прийом
  • Діагностика та лікування гінекологічних захворювань
  • Ведення вагітності
  • Кардіотокографія