Тернопіль
New на doc.ua
Лікар Невролог Філюк Олена Віталіївна на Doc.ua

Відгуки про Філюк Олена Віталіївна

4.0

Перевірені відгуки про лікаря відгук

Ситуацію виправлено
Наталя 23 Квітень 2024
Мені взагалі не сподобалася консультація. Я розповіла скарги і що робили, лікар не запамʼятала, мене перепитувала, не приділила увагу скаргам, огляд зробила. Рекомендації з лікування лікар дала в письмовому виді, але нічого не пояснила. За таку консультацію я не хотіла платити, але потім ми цю ситуацію узгодили
Філюк Олена Віталіївна 02 Травень 2024
В даному випадку Вам було призначино медикаментозне лікування, відповідно до міжнародних протоколів лікування стану, який був діагностований під час неврологічного обстеження. У нашій клініці працює система лікарів кураторів, які супроводжують пацієнта впродовж всього лікування, обговорюють план лікування, та допомагають уникнути конфліктних ситуацій. З Вами після консультації працював лікар куратор, я, власне, пояснила діагноз, схему лікування, та план наступних дій. Після первинної консультації, наші лікарі куратори за декілька днів зв'язуються з пацієнтом, аби обговорити стан після призначеної терапії, та допомогти вирішити питання, які виникли, проте з певних причин Ви не змогла вийти на зв'язок.

Всі лікарі Тернопіль