Суми
Лікар Дерматолог, Трихолог Рожкова Наталія Вікторівна на Doc.ua

Рожкова Наталія Вікторівна

Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на дерматології. Займається лікуванням таких захворювань, як: атопія, акне, купероз, кропив'янка, себорея, дерматит, алопеція
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю « Міжнародна інтеграція та наукові досягнення української дерматовенерології», м. Харків, (2015)
  • Науково-практичної конференції з міжнародною участю, присвяченій 170 річчю з дня народження А.І. Поспілова « Рахманіновські читання: від дерматології А.І. Поспілова до наших днів – 170 років», (2016)
  • Курси тематичного удосконалення при київському медичному університеті пройшла « Антибиотикорезистентности. шляхи подолання», (2017)
  • Брала участь в дерматоскопічному конгресі, м. Київ, (2018)
  • Науково-практичний семінар « Актуальні питання захворювання шкіри і придатків», м. Суми, (2018)
  • Консультативний прийм
  • Огляд
  • Первинна діагносиика
  • Видалення новоутворень
  • Призначення схеми лікування

Освіта

• Львовский национальный медицинский университет по специальности «Лечебное дело», (1994)
  • Интернатура по специальности «Дерматовенерология» на базе ХМАПО, (1996)

Курси

• Брала участь в дерматоскопічному конгресі, м. Київ, (2018)

Виконувані процедури

• Призначення схеми лікування

Перевірені відгуки про лікаря

21 Відгуки
Маргарита 19 Березень 2024
Лікар сподобалась - компетентна та приємна. На усі мої питання надавала обширні відповіді що та як хотіла почути, вона мені розказувала. На мою думку, достатньо приділила уваги. Лікар сподобалась дуже!
Єгор 10 Лютий 2024
Можу оцінити на п'ятірку, гарний прийом та консультація, все зрозуміло та доречно, дякую.
Марина 29 Січень 2024
Почувала себе дуже комфортно, лікарка приємна та компетентна, жодного дискомфорту, я отримала всі відповіді на свої запитання, Дякую!
Олена 17 Січень 2024
Лікарка дуже уважна до всіх деталей. Мені все сподобалось
Євгенія 28 Листопад 2023
Сподобались швидкість, оперативність, професіоналізм.

Всі лікарі Суми