Лікар Інфекціоніст, Гепатолог Кондратюк Людмила Олександрівна на Doc.ua

Кондратюк Людмила Олександрівна

Лікар першої категорії
12 років досвіду
Дорослі
Людмила Олександрівна спеціалізується на діагностуванні та терапії інфекційних захворювань, а також хвороб печінки. Доктор розробляє схему лікування при гострих респіраторних, вірусних, бактеріальних захворюваннях, хронічних гепатитах C, B.
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Людмила Олександрівна є автором 30 друкованих робіт, в тому числі і в англомовних виданнях.
  • Брала участь в міжнародних конференціях (EASL) Барселона, Амстердам і ін.

Освіта

• 2009 г. – Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца;
  • 2011 г. – интернатура по специальности инфекционные болезни, НМУ им. А.А. Богомольца;
  • 2014 г. – специализация по ультразвуковой диагностике;
  • 2015 г. – аспирантура на кафедре инфекционных болезней НМУ им. А.А. Богомольца.

Курси

• 2011-2012 рр. – конгреси Європейської асоціації з вивчення захворювань печінки (Іспанія, Нідерланди).

Участь в асоціаціях

• Європейська асоціація з вивчення захворювань печінки.

Виконувані процедури

• лікування гепатитів;
  • лікування вірусних і бактеріальних захворювань;

Перевірені відгуки про лікаря

53 Відгуки
Маргарита 15 Квітень 2021
Записывались на онлайн консультацию. Обращались по вопросу гепатита. За все время разговора врач задал вопросы, которые не являлись очень важными. ответы были непонятные, консультации как гепатолога как таковой не было. В конечном итоге. Результаты консультации не были высланы на почту и рекомендаций по лечению также не получили.
Ирина 12 Лютий 2021
Прием понравился, доктор располагает к себе. Спасибо
Ларіса 27 Лютий 2020
Доктор не направил на нужные анализы.
Олександр 21 Січень 2020
Лікар пречудовий, надав консультацію. Ми вирішили своє питання.
Сергей 17 Липень 2019
Я не часто к докторам хожу и опыта общения с докторами нет. Но все было хорошо. Выслушала хорошо. Поставила диагноз. Назначила дополнительные назначения. Претензий никаких.