Софіївська Борщагівка
Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Мостовий Сергій Євгенійович на Doc.ua

Мостовий Сергій Євгенійович

Лікар-кардіолог, фахівець з функціональної діагностики. Спеціалізується на комплексній діагностиці (ЕКГ, дуплексне сканування і т.д.) і лікуванні захворювань серцево-судинної системи (гіпертонії, ІХС, аритмії тощо.).
  • Сергій Євгенович є автором 27-ти наукових публікацій і співавтором двох монографій
  • Виконував дисертаційну роботу на кафедрі терапії і геріатрії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (2007-2010)
  • Захистив кандидатську дисертацію на тему «Стан внутрішньосерцевої, печінкової гемодинаміки та мікроциркуляції у хворих на хронічну ішемічну хворобу серця з супутніми дифузними захворюваннями печінки» (2010)

Освіта

• Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, спеціалізація – "лікувальна справа" (2001)
  • Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, інтернатура, спеціалізація – "терапія" (2007)
  • Первинна спеціалізація з кардіології на базі кафедри кардіології та ФМ НМАПО імені П.Л. Шупика (2009)

Курси

• 2003 р. - тематичне удосконалення (ТУ) "Черезстравохідна електростимуляція серця"
  • 2004 р. - ТУ "Вікові особливості ЕхоКГ і ЕКГ"
  • 2005 р. - ТУ "Діагностика аритмії серця"
  • 2007 р. - спеціалізація за напрямом "кардіологія"
  • 2012 р. - спеціалізація за напрямом "функціональна діагностика"
  • 2012 р. - передатестаційний цикл з кардіології
  • 2014 р. - ТУ "Ультразвукова діагностика периферичних судин в сучасній клінічній практиці"
  • 2015 р. Курси з УЗД первинна спеціалізація з функціональної діагностики на базі кафедри кардіології та ФМ НМАПО імені П.Л. Шупика
  • 2020 стажування у Військовій медичній академії «Актуальні питання у кардіології», «Актуальні питання в УЗД», «Актуальні питання у ФД»

Участь в асоціаціях

• УЗД серця

Перевірені відгуки про лікаря

54 Відгуки
Назарій 13 Травень 2024
Сподобався сервіс та сам лікар класний, отримали усе, що було потрібно, залишились задоволені.
Лариса 24 Квітень 2024
Лікар дуже хороший та уважний.
Дар'я 15 Квітень 2024
Всю потрібну інформацію отримала, задоволена, дякую.
Ольга 15 Березень 2024
Лікар кваліфікований, прийом мене влаштував, звертатимуся і надалі.
Олена 06 Березень 2024
Сподобався візит і лікар теж дуже сподобався, як спеціаліст.