Софіївська Борщагівка
Лікар Уролог Лемешко Костянтин Анатолійович на Doc.ua

Лемешко Костянтин Анатолійович

Лікар-уролог, має вищу кваліфікаційну категорію, спеціалізується на виявленні та лікуванні еректальної дисфункції, інфекцій сечовивідних систем. Проводить прийом і консультацію пацієнтів.

Пріоритетні напрямки роботи:

• сечокам'яна хвороба;
  • лікування запальних процесів сечостатевої системи,  гострі та хронічні запальні захворювання сечостатевої системи: цистит, простатит, пієлонефрит;
  • новоутворення органів сечової, чоловічої статевої систем: гіперплазія простати;
  • безпліддя у чоловіків, еректильна дисфункція, передчасна еякуляція та інше;
  • варикоцеле, нетримання сечі.

Консервативне лікування еректильної, сексуальної дисфункції у чоловіків, лікування прискореної еякуляції у чоловіків.

Освіта

• 1984 – Закінчив с відзнакою лікувальний факультет Київського медичного інституту.
  • 1984–1986 – Клінічна ординатура з урології на кафедрі урології Київського медичного інституту.

Курси

• 1990 – Курси спеціалізації з гомеопатії (Київ, Центр Гомеопатії МОЗ України).
  • 1993 – Курси спеціалізації « Сексологія, безпліддя» (Київ, НДІ урології та нефрології).
  • 1994, 1998, 2003, 2008 - Курси вдосконалення з урології ( Київ, НАВДО ім. Шупика)
  • 2012, 2017 – Тематичне удосконалення «Актуальні питання сексології та андрології» (Київ, НДІ урології та нефрології).
  • З 2018 року – щорічні курси удосконалення «Актуальні питання урології», он лайн курси та семінари з урології, сексології, суміжним дисциплінам.

Виконувані процедури

• Володіє широким арсеналом діагностичних та лікувальних методик, що дозволяють проводити обстеження та лікування хворих відповідно до сучасних стандартів.

Перевірені відгуки про лікаря

132 Відгуки
Оксана 30 Квітень 2024
Лікар надав обʼєктивну консультацію, відповів на всі мої запитання, порекомендував лікування і дії які я повинна виконувати.
Максим 09 Квітень 2024
Лікар вищий ступінь та професійний. Рекомендую
Анастасія 08 Лютий 2024
Все добре пройшло. Візит був  дуже інформативний. Лікар все гарно розписав, пояснив. Виписав дуже дієве лікування, мені від нього стало вже набагато легше. Тому я дуже задоволена візитом.
Андрій 01 Грудень 2023
Найвища оцінка, вдячний!