Крюківщина
Лікар Пластичний хірург, Флеболог, Судинний хірург Сулик Володимир Володимирович на Doc.ua

Відгуки про Сулик Володимир Володимирович

Консультація від 800 грн
Володимир Володимирович спеціалізується на загальній, серцево-судинній, пластичній хірургії. Проводить видалення доброякісних новоутворень, операції при пароніхії, панариції, лікування ран, гнійних запалень, гіпергідрозу, варикозного розширення вен, використовуючи веновізор (США).

Перевірені відгуки про лікаря 23 відгуки

Направлено до клініки
Надежда 04 Січень 2022
Чекали як спеціаліста який щось порадить і зробить, тим висновком який він озвучив ми вже знали. Я описав ситуацію що бабуся лежача і не можемо нікуди вести, я хотів, щоб приїхав лікар, провів огляд та надав поради про подальші події.Лікар приїхав  без обладнання, поміряв тиск нашим тонометром, сказав що потрібно їхати робити узд і все, виписав назву ліків з чотирьох букв та зробив там помилку і поїхав. Заплативши 2000 грн не за що.
Мария 15 Лютий 2021
Римма 14 Січень 2020
Я получила ответы на все свои вопросы. Получила назначение, все написал, расписал для моей медсестры. Потому что я все не запомню. Все рассказал, что и как нужно делать. Осведомленность доктора, выше всяческих похвал. У него великолепные знания, эрудиция.
Лариса 19 Квітень 2019
Алена 12 Квітень 2019
Александр 22 Жовтень 2018
Все объяснили и разъяснили, дали указания. Мы остались очень довольны, все было хорошо. Спасибо.
Галина 10 Травень 2018
Все хорошо, время уделил много, выслушал.
Денис 12 Липень 2017
Все рассказал, все объяснил, на вопросы все отвечает, не замалчивает .
Татьяна 02 Червень 2017
Алла 13 Травень 2017
Лікар уважний, все добре розповів, але відволікався на телефонні розмови.
1 2 3