Рівне
4.5
Лікар Невролог Петриченко Тамара Петрівна на Doc.ua

Відгуки про Петриченко Тамара Петрівна

Тамара Петровна квалифицированный врач невролог. Специализируется га диагностике и лечении нервной системы (остеохондроз, вегетососудистая дистония и др.).
4.5

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Марія 07 Листопад 2023
Лікар добра жіночка, оглянула, послухала, виписала лікування. Вже вдруге ходжу до неї на блокади, але чомусь вони мені не дуже допомагають, можливо потрібно більше часу
Марія 01 Листопад 2023
Задоволена, добрий лікар, назначили лікування і блокаду зробили
Ніна 23 Жовтень 2023
Лікар дуже гарний. В клініку ходжу на крапельниці, лікар дуже турботлива, лікар завжди цікавиться як я почуваюсь. Я лікарю ставила не тільки питання по неврології, але і все що мене турбувало.
Направлено до клініки
Бондаренко 09 Жовтень 2023
Мені не сподобалось і я записалась до іншого невролога.  Лікар рекомендувала прийти на повторний прийом через два дні, але який може бути повторний прийом через два дні лікування, тому я не захотіла до лікаря більше приходити. Лікар поспішала на онлайн консультацію, прийом відбувся дуже швидко. Я заплатила за прийом, але прийом мені не дуже сподобався
Лариса 05 Серпень 2023
Оксана 08 Червень 2023