Одеса
Лікар Психотерапевт Ярощук Вікторія Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Ярощук Вікторія Миколаївна

Консультація від800 грн
Вікторія Миколаївна лікар, психотерапевт спеціалізується на психології, психотерапії. Проводить консультативний прийом: онлайн та офлайн дорослих та сімейне консультування. Офлайн робота з дітьми від (3х) років консультація батьків з питань підліткового віку, а також дитячої та підліткової сексуальності. Також здійснюється психологічна підтримка та супровід вагітності та післяпологового періоду, що підтримує психотерапія. Основний метод лікування – «Психоаналітичне поле» Аналітично орієнтований психотерапевт. Метод «Психоаналіз». Працює з психосоматичними проявами психічних розладів, неврозами, депресіями, хронічної втомою, підвищеної тривожністю, панічними станами ( панічними атаками). А також працює із залежностями: харчовими розладами (булімією, анорексією), алкогольною. Має успішний досвід у лікуванні тривожних та панічних станів, страхів та фобій, депресією.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 17 відгуків

Ангеліна 14 Вересень 2024
Візит дуже сподобався, Вікторія Миколаївна дійсно хороший лікар.
Катерина 13 Серпень 2024
Людмила 31 Липень 2024
Лікар добра, уважна, з розуміння поставилася до моєї ситуації, мені було комфортно. Все було добре, візитом до лікаря задоволена
Вікторія 22 Липень 2024
Лікар досить добрий спеціаліст, візит пройшов суперово.
Вікторія 09 Грудень 2022
Аиша 10 Листопад 2022
Катерина 04 Листопад 2022
Прием понравился, все супер!
Володимир 02 Листопад 2022
Катерина 28 Жовтень 2022
Консультацией и доктором осталась довольна
Ольга 19 Жовтень 2022
Прийом сподобався