Одеса
Лікар Дерматолог Москальова Світлана Василівна на Doc.ua

Москальова Світлана Василівна

Світлана Василівна має вищу категорію і спеціалізується на хворобах шкіри і лікуванні таких її захворювань, як себореї, псоріаз, екзема та ін. Щорічно бере участь в різних семінарах і конференціях і регіональних, і всеукраїнських за фахом дерматовенерології.

Освіта

• 1994р. Закінчила Одеський медичний університет Пирогова за фахом «Лікувальна справа».
  • 1994 -1996 р. Пройшла інтернатуру за спеціальністю «Дерматовенерологія», проходила на базі Обласного шкірно-венерологічного диспансеру, в Одесі.
  • 2004 р. Присвоєно вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Дерматологія».
  • 2009 р. Підтвердження вищої кваліфікаційної категорії.
  • 2010 р. Стажувалася в дерматологічній клініці в Форт-Майерс (Майамі) протягом 6 місяців.

Курси

• Присвоєно вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Дерматологія» (2004)
  • Пройшла курс навчання по трихологыъ, Київ (2008)
  • Підтвердження вищої кваліфікаційної категорії (2009)
  • Стажувалася в дерматологічній клініці в Форт-Майерс, Майамі (2010)
  • Учасник міжнародної асоціації дерматологів (2012)

Участь в асоціаціях

• 2002 р. Член Української асоціації дерматовенерологів.
  • 2012 р. Учасник міжнародної асоціації дерматовенерологів.

Виконувані процедури

• дерматоскопія;
  • біопсія шкіри;
  • видалення папілом.

Перевірені відгуки про лікаря

17 Відгуки
Людмила 15 Травень 2024
Сподобалась кваліфікація лікарки, її ввічливість, була уважною, ставиться із розумінням до хворого. Я дуже задоволена та вдячна цій лікарці.
Наталія 15 Травень 2024
Лікарка мені дуже сподобалась - мила, уважна й професійна! Я отримала відповіді на усі свої питання. Вона мені дуже сподобалась.
Олександр 29 Березень 2024
Візит пройшов чудово, все супер було. Нема абсолютно ніяких питань по роботі лікаря.
Анна 15 Березень 2024
Візит пройшов чудово, добре пройшло все.
Дарʼя 29 Лютий 2024
Хороший, кваліфікований лікар