Одеса
Лікар Невролог Курдова Ольга Георгіївна на Doc.ua

Курдова Ольга Георгіївна

Ольга Георгіївна спеціалізується на неврології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Займається лікуванням захворювань і патологій неврологічного спектра. Постійно удосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів

Освіта

• Одеський національний медичний університет, неврологія (2017)

Курси

• Науково-практична конференція «Наступність у веденні пацієнта з поліморбідних патологією внутрішніх органів в умовах реформування системи охорони здоров'я» (2018)
  • Навчальний курс семінарів «Мультидисциплінарний підхід до лікування пацієнтів з цереброваскулярною патологією і менеджмент болю» (2018)
  • Лекційний і практичний курс занять «Українська неврологічна школа: біль і тривога» (2018)
  • Курс «Європейські стандарти діагностики і лікування есенціального тремору» (2019)
  • II Одеський кардіоваскулярний курс (2019)
  • Тренінг з оволодінням практичними навичками «М'язово-скелетні захворювання» (2019)
  • Міжнародний семінар «10 років медицини болю в Україні» (2019)
  • Тренінг з оволодінням практичних навичок «Комунікація з хворим з болем» (2019)
  • Всеукраїнська науково-практична конференція «Мистецтво лікування» (2020)
  • Науково-практична школа-семінар «Клініко-практичні аспекти в сучасній неврології» (2020)
  • Вебінар «Сучасні можливості лікування мігрені» (2020)
  • Курс «Доказова неврологія: запальні, аутоімунні і рідкісні захворювання в неврології» (2020)
  • Тренінг «Когнітивні порушення» (2020)
  • Науково-практична конференція «Сучасні аспекти клінічної неврології» (2020)

Виконувані процедури

13 Відгуки
Олександр 05 Квітень 2024
Прийом сподобався, жодних нарікань
Микола 08 Березень 2024
Все супер, консультацією лікарки задоволений, звертатимуся і надалі, дякую!
Анастасія 25 Січень 2024
Сергій 12 Січень 2024
Все сподобалося, дякую.
Іван 29 Грудень 2023
Мені все сподобалося, можу оцінити на 5. Дякую!

Всі лікарі Одеса