Одеса
Лікар Гематолог, Педіатр Горностаєва  Наталя  Юріївна на Doc.ua

Горностаєва Наталя Юріївна

Наталя Юріївна лікар-педіатр вищої атестаційної категорії, дитячий гематолог, доцент, кандидат медичних наук. Сферою діяльності лікаря є діагностика, терапія, профілактика захворювань у дітей, діагностика, терапія, профілактика онко-гематологічних захворювань у дітей, в тому числі з використанням молекулярно-генетичних методів діагностики та профілактики вроджених генетичних захворювань.
  • є автором 9 монографій, 2 учбових посібників, близько 250 наукових статей, 2 наукових патентів, 8 інформаційних листків, 15 методичних рекомендацій

Освіта

• Одеський державний медичний інститут ім. М.І. Пирогова закінчила  (1984)

Курси

• Департамент охорони здоров'я та соціального захисту населення, присвоєна вища категорія зі спеціальності Педіатрія. Посвідчення № 502. Наказ по Департаменту охорони здоров'я і соціального захисту населення Одеської ОДА № 69-к від 07.04.2021
  • Харківська медична академія післядипломної освіти «Психолого-педагогічні основи вищої освіти» 2020

Участь в асоціаціях

• Консультація, лікування дітей
  • Офтальмоскопія, отоскопія
  • Всі захворювання дитячого віку
  • Діагностика онкологічних захворювань
  • Діагностика та лікування гематологічних захворювань

Напрямки діяльності:

• діагностика, терапія, профілактика захворювань у дітей
  • діагностика, терапія, профілактика онко-гематологічних захворювань у дітей, в тому числі з використанням молекулярно-генетичних методів діагностики та профілактики вроджених генетичних захворювань

Перевірені відгуки про лікаря

1 Відгуки
Оксана 06 Листопад 2023
Лікар дуже приємна жінка, знає свою роботу, дуже відповідально і дуже уважно віднеслась до моєї проблеми. Я дуже задоволена лікарем. Рекомендую лікаря іншим пацієнтам, щоб до лікаря зверталися

Всі лікарі Одеса