Одеса
1.2
Лікар Гінеколог, Дерматолог, Косметолог, Трихолог Ісаєва Марта Атхоевна на Doc.ua

Ісаєва Марта Атхоевна

Марта Атхоївна лікар вищої кваліфікаційної категорії, дерматокосметолог, гінеколог, трихолог, лазеротерапевт. Проводить біоревіталізацію, контурну і об'ємну пластику обличчя, мезотерапію обличчя та волосся, профілактику акне, плазмоліфтінг, лазерну епіляцію, доглядові процедури, видалення новоутворень на обличчі і тілі та ін.
1.2
  • ПП «Інститут професійних технологій», Центр професійної освіти м Одеса (контурна пластика губ, носо-губних складок і зморшок – маріонеток, мезотерапія, ботокс)
  • «Академія наукової краси Україна», м. Київ, (косметологія)
  • Видалення новоутворень на обличчі й тілі
  • Косметологія для обличчя
  • Доглядові процедури
  • Естетична гінекологія

Освіта

• Одесский государственный медицинский университет, акушер-гинеколог
  • Интернатура на базе КУ «Родильный дом №5», г. Одесса
  • Учебный центр «LUSTDORF», г. Одесса

Курси

• «Академія наукової краси Україна», м. Київ, (косметологія)

Виконувані процедури

Перевірені відгуки про лікаря

1 Відгуки
Направлено до клініки
Татьяна 21 Січень 2020
Что касается полезности посещения, то минимально. Это не то что мне нужно было. Косметология меня не интересовала, интересовало первичное обследование. Там нет лаборатории, нет возможности обследовать первично. Я осталась недовольна. Меня не осматривали, просто проконсультировали.Усно, и взяли полную плату за консультацию. Поэтому я не довольна честно говоря. Не рекомендую.

Всі лікарі Одеса