Одеса
Лікар Кардіолог, Сімейний лікар Лобас Марина Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Лобас Марина Миколаївна

Марина Миколаївна спеціалізується на сімейній медицині та кардіології. Надає кваліфіковану допомогу при серцево-судинних хворобах, в тому числі при невідкладних станах. Проводить реєстрацію електрокардіограм, а також їх аналіз. Займається лікуванням пацієнтів широкого терапевтичного профілю відповідно до сучасних світових стандартів.

Перевірені відгуки про лікаря 20 відгуків

Ольга 26 Березень 2024
Лікарці тільки найвищий бал та слова вдячності,я дуже задоволена, чудовий фахівець, рекомендую її всім.
Сергій 17 Березень 2024
Візитом задоволений, отримав допомогу та рекомендації, дякую.
Анна 11 Березень 2024
Все пройшло дуже добре, професійний підхід, кваліфікований огляд та консультація, дякую.
Євген 05 Березень 2024
Був у цієї лікарки на прийомі, кваліфікована, досвідчена, зрозуміло консультує, мені сподобалося, дякую.
Сергей 28 Лютий 2024
Прекрасный специалист
Сергій 22 Лютий 2024
Все дуже добре пройшло. Лікар гарно все пояснила, уважно мене вислухала, всі мої скарги. Назначила дуже дієве лікування. Я задоволений візитом і самим лікарем.
Ольга 07 Лютий 2024
Сподобався візит до лікаря настільки, що я підписала із нею декларацію як до сімейного лікаря.
Тетяна 07 Лютий 2024
Очень грамотный врач, который очень доступно всё объяснил мне и назначил лечение, которое я только начала принимать, но чувствую, что оно уже понемногу начинает помогать. Осталась очень довольна.
Ольга 11 Січень 2024
Консультація пройшла добре, всім задоволена.
Єлизавета 02 Січень 2024

Всі лікарі Одеса