Одеса
Лікар Психолог, Психотерапевт Шерстюк  Лариса  Володимирівна на Doc.ua

Шерстюк Лариса Володимирівна

Консультація від800 грн
Лариса Володимирівна клінічний психолог, психотерапевт. Спеціалізується на психологічному консультуванні з приводу залежностей, відносин, особистості. Лікар проводить індивідуальну та сімейну психотерапію, групову психотерапію. Лариса Володимирівна допомагає при таких станах як, кризи, втрати, травми, залежності, деструктивні відносини, внутрішні та міжособистності конфлікти, проблеми з комунікацією, самооцінка, невпевненість, страхи, пошук себе та ін. Лікар знаходить індивідуальний інтегративний підхід до кожного клієнта.
Відгуків
Освіта
  • Одеський національний університет імені І.І.Мечникова - клінічний психолог
Курси
  • Курс «Робота з ПТСР в умовах воєнного часу». Диплом №613220 Міжнародна федерація художньої художньої діяльності (2023)
  • Курс Альфріда Ленгле Психологічна робота з тривогою в екзистенційному аналізі сертифікат 15369 (2022)
  • Психотерапія втрат: смерть близьких, перинатальні втрати та інші кризи сертифікат 14046 (2022)
  • Курс викладача Вюрцбурзького Інституту Інтегративної терапії (Швейцарія Німеччина) Анни Ріттер
  • МК Залежність від соціального схвалення Диплом 611521. International Federation Art Therapy and Personal Self-Realizatio (2023)
  • Участь у 45-му Міжнародному теоретико-практичному семінарі з психотерапії та клінічної психології Війна та мир у житті та в психотерапії. Сертифікат В522_531 відділення прикордонних розладів Центру психічного здоров'я м Вільнюс (2022)
  • Участивши в 4th International Conference: Responding to crisis, disasters and traumatic events CTI101-NV12-T3F7 Complex Trauma Instituteт (2022)
  • Сертифікат про підвищення кваліфікації СП №1541039 «Юнгіанська аналітична психологія: теорія та практика консультування» - Національна академія педагогічних наук України, Український науково-методичний центр практичної психології та соціальної роботи
  • Когнітивно-поведінкова терапія Інститут тренінгу та психодрами, Акредитований Європейською федерацією тренінгових організацій у галузі психодрами інститут
  • Еволюція психоаналітичних теорій Міжнародне суспільство кататимного переживання образів та імагінативних методів у психотерапії та психології
  • Читати та писати симптом та робота з переносом у символдрамі та психоаналізі Міжнародне суспільство кататимного переживання образів та імагінативних методів у психотерапії та психології
  • Основи психоаналітичної діагностики. Типи організації характеру. Міжнародне суспільство кататимного переживання образів та імагінативних методів у психотерапії та психології
  • Основи психоаналітичної діагностики. рівні розвитку організації особистості. Міжнародне суспільство кататимного переживання образів та імагінативних методів у психотерапії та психології
  • Імагінативна тілесно-орієнтована терапія. Робота із образами. Асоціація практикуючих психологів Одеської області
  • Психосоматика – причини, механізми, шляхи корекції та профілактика Громадська організація. Громадська організація «Екологічне здоров'я людини»
  • Залежна поведінка – механізми формування, корекція, профілактика - Громадська організація «Екологічне здоров'я людини»
  • Проблеми адаптації та подолання криз - Громадська організація «Екологічне здоров'я людини»
  • Перинатальна психологія та медико-психологічний супровід перинатального періоду: досягнення та перспективи Асоціація дитячих, сімейних та перинатальних психологів, медиків та педагогів «ПСИХЕЯ»
  • Базовий курс нейролінгвістичного програмування «Розвиток особистості за допомогою технологій НЛП» Клуб творчого розвитку «Spirit»
  • Страх та гнів. Психофізіологія емоцій - Громадська організація «Екологічне здоров'я людини»
  • Символдрама – групове супербачення Міжнародне суспільство кататимного переживання образів та імагінативних методів у психотерапії та психології
  • Сімейне консультування. Асоціація практикуючих психологів Одеської області
  • Сімейне консультування. Технології практичної психології Асоціація практикуючих психологів Одеської області
  • Науково-практична конференція «Сім'я та здоров'я: відносини, обмеження, розвиток Одеський інститут психічного здоров'я»
  • Інтегративна психотерапія та консультування професора Володимира Зав'ялова Базові знання та навички діаналізу
Послуги
  • психологічне консультування
  • індивідуальна та сімейна психотерапія
  • групова психотерапія
  • психологія відносин
  • психологія залежностей
  • психологія особистості

Консультування та допомога при таких станах:

• кризи
  • втрати
  • травми
  • залежності та реабілітація
  • деструктивні відносини
  • внутрішні та міжособистності конфлікти
  • проблеми з комунікацією
  • занижена самооцінка
  • невпевненість
  • страхи
  • ПТСР (порушення психічного стану, що може розвинутися після травматичної події)
  • пошук себе
  • допомога в прийнятті рішень

Всі лікарі Одеса