Одеса
Лікар Психолог, Психотерапевт Шерстюк  Лариса  Володимирівна на Doc.ua

Шерстюк Лариса Володимирівна

Лариса Володимирівна клінічний психолог, психотерапевт. Спеціалізується на психологічному консультуванні з приводу залежностей, відносин, особистості. Лікар проводить індивідуальну та сімейну психотерапію, групову психотерапію. Лариса Володимирівна допомагає при таких станах як, кризи, втрати, травми, залежності, деструктивні відносини, внутрішні та міжособистності конфлікти, проблеми з комунікацією, самооцінка, невпевненість, страхи, пошук себе та ін. Лікар знаходить індивідуальний інтегративний підхід до кожного клієнта.

Освіта

• Одеський національний університет імені І.І.Мечникова - клінічний психолог

Курси

• Курс «Робота з ПТСР в умовах воєнного часу». Диплом №613220 Міжнародна федерація художньої художньої діяльності (2023)
  • Курс Альфріда Ленгле Психологічна робота з тривогою в екзистенційному аналізі сертифікат 15369 (2022)
  • Психотерапія втрат: смерть близьких, перинатальні втрати та інші кризи сертифікат 14046 (2022)
  • Курс викладача Вюрцбурзького Інституту Інтегративної терапії (Швейцарія Німеччина) Анни Ріттер
  • МК Залежність від соціального схвалення Диплом 611521. International Federation Art Therapy and Personal Self-Realizatio (2023)
  • Участь у 45-му Міжнародному теоретико-практичному семінарі з психотерапії та клінічної психології Війна та мир у житті та в психотерапії. Сертифікат В522_531 відділення прикордонних розладів Центру психічного здоров'я м Вільнюс (2022)
  • Участивши в 4th International Conference: Responding to crisis, disasters and traumatic events CTI101-NV12-T3F7 Complex Trauma Instituteт (2022)
  • Сертифікат про підвищення кваліфікації СП №1541039 «Юнгіанська аналітична психологія: теорія та практика консультування» - Національна академія педагогічних наук України, Український науково-методичний центр практичної психології та соціальної роботи
  • Когнітивно-поведінкова терапія Інститут тренінгу та психодрами, Акредитований Європейською федерацією тренінгових організацій у галузі психодрами інститут
  • Еволюція психоаналітичних теорій Міжнародне суспільство кататимного переживання образів та імагінативних методів у психотерапії та психології
  • Читати та писати симптом та робота з переносом у символдрамі та психоаналізі Міжнародне суспільство кататимного переживання образів та імагінативних методів у психотерапії та психології
  • Основи психоаналітичної діагностики. Типи організації характеру. Міжнародне суспільство кататимного переживання образів та імагінативних методів у психотерапії та психології
  • Основи психоаналітичної діагностики. рівні розвитку організації особистості. Міжнародне суспільство кататимного переживання образів та імагінативних методів у психотерапії та психології
  • Імагінативна тілесно-орієнтована терапія. Робота із образами. Асоціація практикуючих психологів Одеської області
  • Психосоматика – причини, механізми, шляхи корекції та профілактика Громадська організація. Громадська організація «Екологічне здоров'я людини»
  • Залежна поведінка – механізми формування, корекція, профілактика - Громадська організація «Екологічне здоров'я людини»
  • Проблеми адаптації та подолання криз - Громадська організація «Екологічне здоров'я людини»
  • Перинатальна психологія та медико-психологічний супровід перинатального періоду: досягнення та перспективи Асоціація дитячих, сімейних та перинатальних психологів, медиків та педагогів «ПСИХЕЯ»
  • Базовий курс нейролінгвістичного програмування «Розвиток особистості за допомогою технологій НЛП» Клуб творчого розвитку «Spirit»
  • Страх та гнів. Психофізіологія емоцій - Громадська організація «Екологічне здоров'я людини»
  • Символдрама – групове супербачення Міжнародне суспільство кататимного переживання образів та імагінативних методів у психотерапії та психології
  • Сімейне консультування. Асоціація практикуючих психологів Одеської області
  • Сімейне консультування. Технології практичної психології Асоціація практикуючих психологів Одеської області
  • Науково-практична конференція «Сім'я та здоров'я: відносини, обмеження, розвиток Одеський інститут психічного здоров'я»
  • Інтегративна психотерапія та консультування професора Володимира Зав'ялова Базові знання та навички діаналізу

Виконувані процедури

• психологічне консультування
  • індивідуальна та сімейна психотерапія
  • групова психотерапія
  • психологія відносин
  • психологія залежностей
  • психологія особистості

Консультування та допомога при таких станах:

• кризи
  • втрати
  • травми
  • залежності та реабілітація
  • деструктивні відносини
  • внутрішні та міжособистності конфлікти
  • проблеми з комунікацією
  • занижена самооцінка
  • невпевненість
  • страхи
  • ПТСР (порушення психічного стану, що може розвинутися після травматичної події)
  • пошук себе
  • допомога в прийнятті рішень

Перевірені відгуки про лікаря

17 Відгуки
Николай 26 Квітень 2024
Все было хорошо, прием понравился
Ірина 24 Квітень 2024
Мені все дуже сподобалося, гарна лікарка, будемо продовжувати співпрацювати. Дякую!
Тетяна 10 Квітень 2024
З лікарем будемо надалі працювати, перше враження хороше, лікар дуже приємна, консультація сподобалася
Сергій 20 Березень 2024
Пройшов візит чудово. Все добре було, мені дуже все сподобалося.
Карина 20 Березень 2024
Отримала гарну консультацію, все на належному рівні, дякую.

Всі лікарі Одеса