Одеса
Лікар Психолог, Психотерапевт Бандура Лариса Григорівна на Doc.ua

Бандура Лариса Григорівна

Лариса Григорівна - гештальт-терапевт, займається індивідуальним консультуванням, сімейною терапією, веде групи, веде блог на Youtube-каналі. Проводить динамічну психотерапію, спрямовану на глибинні і стійкі зміни характеру, працює з довербальними і дитячими травмами, зі складнощами у встановленні близьких тривалих відносини, з залежностями (не хімічним характеру), співзалежностями і контрзалежностями, особистісними труднощами в дорослому віці (депресії, фобії, тривожність, складності в сексуальному житті, питання самоідентифікації, реа
  • Ведуча груп:
    • «Мала терапевтична група»
    • «Ресурси конфлікту в сімейних і інших відносинах»
    • «Старший, середній, молодший»
  • Автор книги «Дзеркала твоєї душі»
  • Автор Youtube-каналу «Психолог Лариса Бандура»

Освіта

• Одесский национальный университет имени И.И. Мечникова, специальность «Психолог, преподаватель психологии», специализация – клинический психолог
  • Московский Гештальт Институт (МГИ), специальность – гештальт-терапевт.

Курси

• «Системна семейна терапія», Інститут Гештальта, Мінськ, Білорусь;
  • «Сімейна терапія: інтегративний гештальт-підхід», товариство практикующих психологів «Гештальт-підхід»;
  • 4 Щорічна конференція & laquo; Клінічний підхід в гештальт-терапії & raquo ;, товариство практикуючих психологів & laquo; Гештальт-підхід»
  • 5 Щорічна конференція & laquo; Клінічний підхід в гештальт-терапії & raquo ;, товариство практикуючих психологів & laquo; Гештальт-підхід»;
  • «Серйозні психічні розлади» (проф. Розанов В.А., проф. Пилягіна р. Я.);
  • «Ефективна комунікація» (В. Езерский);
  • «Психосоматика: причини, механізми, особливості формування» (проф. Розанов В.А., проф. Пилягіна р. Я.)
  • «Сексологія в гештальт терапії & raquo ;, товариство практикуючих психологів & laquo; Гештальт-підхід»

Лікування захворювань

• Стрес
  • Депресія
  • Фобії
  • Панічний розлад (Епізодична пароксизмальна тривога)
  • Соматоформні розлади
  • Невроз

Виконувані процедури

• індивідуальні консультації;
  • сімейна терапія;
  • жіноча психологія;
  • ведення груп;
  • работа з дітьми і підлітками;
  • консультування батьків з проблем поведінки дитини.

Перевірені відгуки про лікаря

85 Відгуки
Мария 25 Січень 2020
Оксана 11 Січень 2020
Доктор внимательно выслушал, дал совет. Все было так, как я и хотела.
Юлия 20 Листопад 2019
Доктор нашла проблему ту которую я не подозревала. Умеет найти подход к пациентам.
Яна 19 Жовтень 2019
Даниил 24 Липень 2019