Одеса
Лікар Онколог, Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Воротинцева  Ксенія  Олегівна на Doc.ua

Відгуки про Воротинцева Ксенія Олегівна

Ксенія Олегівна – лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на хірургії, онкохірургії, проктології, ендоскопії, лапароскопічній та малоінвазивній колопроктології. Проводить консультативний прийом, ректороманоскопію (біопсія пухлин), колоноскопію, іригоскопію (рентген кишечника). Лікар лікує такі захворювання, як: гемморой, анальна тріщина, парапроктит, дивертикулярна хвороба товстої кишки, епітеліальний копчиковий хід, нориці прямої кишки, грижі передньої черевної стінки та ін.

Перевірені відгуки про лікаря 32 відгуки

Кристина 12 Квітень 2024
Хороший доктор, прием понравился
Олексій 10 Квітень 2024
Приємні враження, лікар все зрозуміло пояснила, прийом сподобався
Ольга 02 Квітень 2024
Уважна, професійна лікарка, до якої буду ходити до одужання.
Анонімно 29 Березень 2024
Мені все сподобалося, я задоволена візитом до лікаря, планую звернутися на повторний прийом
Вілена 27 Лютий 2024
Дуже сподобався лікар. Хороший спеціаліст, уважний дуже.  Не жалію що попала саме до цього лікаря. Лікар спеціаліст дуже хороший, кваліфікований. Вдячна дуже за візит у цього лікаря.
22 Лютий 2024
Консультація пройшла добре, всім задоволена.
Ірина 06 Лютий 2024
Лікар супер. Візит дуже сподобався. Пройшло все чудово.
Тетяна 12 Січень 2024
Лікарка дуже ввічлива, делікатна, все детально вивчає та пояснює зрозумілою мовою, я дуже задоволена її роботою та тим, як вона мені допомогла, рекомендую, дякую!
Катерина 14 Грудень 2023
Лікарка дуже грамотна, обережна, делікатна, уважно вислухала, все пояснила, відповіла на всі мої запитання. Я дуже задоволена консультацією Ксенії Олегівни, дякую!
Олена 08 Листопад 2023

Всі лікарі Одеса