Одеса
Лікар Гінеколог-ендокринолог Цехмейстер Інна Федорівна на Doc.ua

Цехмейстер Інна Федорівна

Лікар другої категорії
Гінеколог в своїй практиці використовує методи гістероскопії і ехогістеросальпінгографії (перевірка прохідності маткових труб під УЗД-контролем). Проводить консервативне лікування безпліддя та інших гінекологічних захворювань. Підбирає засоби індивідуального контрацепції. Лікує безпліддя, порушення менструального циклу, аномальні маткові кровотечі, гіперандрогенію, порушення обміну речовин, клімактеричний синдром, патології шийки матки, кісти молочної залози, дифузну мастопатію і ін.
  • Участь в програмах на Думська-ТВ
  • Ведуча програми «Консиліум» на 1 міському

Освіта

• Одеський національний медичний університет

Курси

• Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, сертифікований цикл «Основи репродукції»
  • ОДМУ, сертифікований цикл «Кольпоскопічна діагностика патології шийки матки»
  • Передатестаційний цикл «Акушерство і гінекологія»
  • Сертифікований цикл «Основи гістеро- і лапароскопії в гінекології»
  • Науково-практична конференція «Актуальні питання інтенсивної терапії в акушерсько-гінекологічній діяльності»
  • Науково-практична конференція «Профілактика невиношування вагітності у жінок з синдромом втрати плода»
  • Національний цикл семінарів «Актуальні питання збереження репродуктивного здоров'я жінки»
  • Національний цикл семінарів «Сучасні шляхи поліпшення акушерсько-гінекологічної та перинатальної допомоги в Україні»
  • Тренінг «Незвичайні підходи до звичних невиношувань» (м. Київ, Україна)
  • Конференція «Східноєвропейські зустрічі професіоналів» (м. Київ, Україна)
  • Національний конгрес з міжнародною участю «Планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я нації» (м. Київ, Україна)
  • Міжнародний симпозіум «Теорія і практика репродукції людини» (м. Буковель, Україна)
  • Школа-семінар «Вагітність високого ризику»
  • Школа-семінар «Репродуктивне здоров'я 40+»
  • Школа-семінар «Гармонія гормонів — основа здоров'я жінки»

Участь в асоціаціях

• Чинний член Української асоціації репродуктивної медицини і Української асоціації гінекологів-ендокринологів

Виконувані процедури

• Гістероскопія
  • Ехогістеросальпінгографія (перевірка прохідності маткових труб під УЗД-контролем)
  • Консервативне лікування безпліддя
  • Підбір засобів індивідуальної контрацепції