Одеса
Лікар Невролог Глухов Євгеній Ігорович на Doc.ua

Глухов Євгеній Ігорович

Євгеній Ігорович - лікар невролог першої категорії. Спеціалізується на лікуванні захворювань центральної та периферичної нервової системи, серед яких - гостре порушення мозкового кровообігу, черепно-мозкова травма, мігрень, безсоння невралгії, невропатії, захворювання хребта (остеохондроз, спондилолістез, артроз суглобів хребта, міжхребцеві грижі та протрузії) та інше.

Освіта

• Вища медична освіта

Курси

• НМАПО ім. П.Л. Шупіка «Київ» (2015)
  • Міжнародний конгрес з інфузійної терапії

Участь в асоціаціях

• Член асоціації України по боротьбі з інсультом

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Діагностика
  • Призначення схеми лікування

Лікування захворювань:

• ГПМК (гостре порушення мозкового кровообігу)
  • ПМК (Пролапс мітрального клапана)
  • ЧМТ (Черепно-мозкова травма)
  • мігрень
  • безсоння
  • невралгії
  • невропатії
  • астенічний синдром
  • захворювання хребта (остеохондроз, спондилолістез, артроз суглобів хребта, міжхребцеві грижі та протрузії) на ранніх стадіях
  • паралічі (різного генезу)
  • порушення кровообігу головного мозку (інсульти, минуща ішемія ГМ)
  • синдром хребетної артерії
  • синдром хронічної втоми
  • гіперсомнія
  • нарколепсія
  • неврози
  • порушення сну та апетиту
  • панічна атака
  • фобії

Перевірені відгуки про лікаря

8 Відгуки
Лілія 24 Січень 2024
Я хожу на личные приемы. Мне нравиться общение с доктором, он очень вежливый, обходительный, лечение хорошее назначил. Все прошло хорошо
Тетяна 03 Січень 2024
Частично смог помочь - уменьшилась боль, но я понимаю, что её невозможно сразу всю убрать, что для этого понадобится время.
Маргарита 28 Грудень 2023
Доктор очень грамотный,  корректно поставил диагноз, прописал необходимые препараты. Визит очень понравился
Юлія 13 Жовтень 2023
Дуже гарний спеціаліст. Все, що лікар рекомендував, стало набагато легше. Всі рекомендації лікаря виповнила, розпочала двотижневий курс лікування. Планую повторний прийом. Дуже захоплена лікарем, буду рекомендувати лікаря своїм знайомим, дуже сподобалось
Валентина 06 Жовтень 2023
Хотела пройти курс массажа, так как беспокоил верхний отдел позвоночника, но вначале решила проконсультироваться с неврологом, так как понимала что нужно ещё и медикаментозное лечение, и совершенно не пожалела, что обратилась к Евгению Игоревичу, все мои ожидания он оправдал, я осталась довольна.

Всі лікарі Одеса