Одеса
Лікар Психолог, Психотерапевт Бучинська  Дарія  Сергіївна  на Doc.ua

Бучинська Дарія Сергіївна

Розвиватися у професійній сфері я розпочала з 2013 року. Це був довгий та сумлінний шлях із академічного навчання та самодослідження в рамках терапевтичних проектів. Я завжди була сумлінною студенткою з високим рівнем вимог до себе та щирою зацікавленістю до своєї професії. Це допомогло мені стати гарним фахівцем у сфері психічного здоров'я. Співпрацюю із інституціями у сфері надання послуг з навчання психології та психотерапії. До мене звертаються колеги з питань розвитку у професії, а також самопізнання та психотерапії. Маю досвід роботи клінічним психологом на базі одного з найкращих реабілітаційних центрів м.Одеси (Реабілітаційний центр "Майбутнє" - Будинок із Янголом). Є членом міжнародної спільноти з методу позитивної психотерапії Н. Пезешкіана, а також амбасадоркою EFT (техніки емоційної свободи) в Україні. Вважаю себе кар'єристкою, хоча в житті на перше місце ставлю стосунок із близькими людьми та емоційну безпеку. В роботі з клієнтами щира, чуйна, інтуїтивна, спостережлива та приймаюча. Вмію закохувати своїх клієнтів у психологію та процес самодослідженння. З колегами чесна та вимоглива. В житті сміливо та зацікавлено дивлюся в обличчя викликам, але знаходжу спокій у рутині й буденності.
Консультація 1600 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
пн 20  трав.вт 21  трав.ср 22  трав.keyboard_arrow_right

Всі лікарі Одеса