Одеса
Лікар Сімейний лікар Іщук Олена Володимирівна на Doc.ua

Іщук Олена Володимирівна

Консультація від900 грн
Лікар загальної практики - сімейний лікар. Напрямки діяльності: надання кваліфікованої первинної медичної допомоги дітям і дорослим, амбулаторне спостереження хворих, проведення профілактичних оглядів для визначення стану здоров’я, виявлення ранніх форм захворювань, прихованих захворювань, факторів ризику, імунопрофілактика, визначення індивідуального плану імунопрофілактики
Відгуків
Освіта
  • Одеський Національный Медичний Університет, лікувальний факультет (2012)
  • Інтернатура за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» (2015)
Послуги
  • надання кваліфікованої первинної медичної допомоги дітям і дорослим
  • динамічне спостереження за станом здоров’я кожного члена сім’ї з проведенням необхідного обстеження і оздоровлення за індивідуальним планом
  • використання сучасних методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації
  • організація при необхідності консультації інших фахівців і госпіталізації
  • амбулаторне спостереження хворих
  • надання невідкладної медичної допомоги на догоспітальному етапі
  • проведення загальних лікарських маніпуляцій
  • проведення профілактичних оглядів для визначення стану здоров’я, виявлення ранніх форм захворювань, прихованих захворювань, факторів ризику
  • імунопрофілактика, визначення індивідуального плану імунопрофілактики (вакцинації) в т.ч. для дітей від народження
  • консультативна допомога сім’ям з питань: планування сім’ї, етики, психології, соціальних аспектів сімейного життя, виховання дітей, підготовки дітей до дитячих дошкiльних закладiв, школам і профорієнтації

Всі лікарі Одеса