Одеса
Лікар Ендокринолог Потапчук Олександр Васильович на Doc.ua

Потапчук Олександр Васильович

Ендокринолог, має вищу категорію, займається лікуванням гормональних порушень, захворювань і розладів, викликаних цими порушеннями у всіх груп хворих. Кандидат медичних наук.

Олександр Васильович в 2006 році захистив кандидатську дисертацію, присвячену діагностики та лікування хворих з патологією щитовидної залози та отримав звання кандидата медичних наук.

Автор і співавтор 52 наукових робіт.

/r/n

Присвоєно атестаційна кваліфікація лікаря-ендокринолога вищої категорії, 1990 р.

Освіта

• Одеський національний медичний університет, лікувальний факультет (з відзнакою) (1984)
  • Клінічна ординатура на кафедрі терапії ОМІ за фахом «Ендокринологія» (1986)

Курси

• Присвоєно атестаційна кваліфікація лікаря-ендокринолога вищої категорії (1990)

Виконувані процедури

Лікування гормональних порушень, розладів і захворювань, викликаних цими порушеннями у всіх груп хворих.

Перевірені відгуки про лікаря

34 Відгуки
Дмитро 27 Квітень 2024
Абсолютно все сподобалося, максимально задоволена візитом. Дякую!
Олена 26 Квітень 2024
Дуже залишилася задоволена роботою лікаря. Відношення і спілкування зі сторони лікаря, були на найвищому рівні. Візит пройшов просто прекрасно. Дякую.
Анна 23 Лютий 2024
Видно що компетентний лікар, зміг допомогти. Консультація пройшла добре, всім задоволена.
Валерія 10 Листопад 2023
Всё прошло хорошо, я довольна.
Анонім 08 Листопад 2023
Анатолій Васильович грамотний професіонал. Я сама лікар і можу гідно оцінити компетентного спеціаліста. На консультацію приводила сина, все пройшло на високому рівні. Лікар уважно вислухав, надав професійний висновок та поради щодо лікування. Найвища оцінка, дякую!

Всі лікарі Одеса